دکتر سید تقی نوربخش  در مراسم کلنگ زنی بیمارستان ۶۴ تختخوابی دورود ‌اظهار کرد: اقدامات اولیه برای این بیمارستان آغاز شده، همچنین پیش‌بینی بودجه آن در سال جاری لحاظ شده است.

‌وی ادامه داد: ‌برای احداث چنین مرکزی که مکانی برای رفع آلام مردم است، همه باید تلاش کنیم.

مدیر‌عامل سازمان تامین اجتماعی کشور بیان کرد: بحث سودآوری در این پروژه مطرح نیست زیرا ۱۰۰ درصد خدمات به صورت رایگان ارائه می‌شود.

‌نوربخش تصریح کرد: تجربه نشان داده است هر چه مردم در چنین پروژه‌هایی مشارکت و کمک کنند، سریعتر به نتیجه خواهد رسید.

 وی خاطر‌نشان کرد: نفع بیمارستان ۶۴ تختخوابی از بیمارستان‌های دانشگاه بیشتر است و باید کمک کنیم هرچه سریعتر عملیات اجرایی آن آغاز شود.

‌مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور یادآور شد: طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی در سطح کشور آغاز شده است، به خاطر اینکه بیمار و همراهانش در مراجعه به چنین مراکزی راحت‌تر باشند.

نوربخش در خصوص آخرین وضعیت اورژانس و بیمارستان نرگس دورود گفت: درمانگاه و اورژانس این بیمارستان به معنای واقعی خدمات گسترده‌ای به مراجعان ارائه می دهد و مردم نیز از آن راضی هستند.

طرح توسعه بیمارستان نرگس دورود مصوب شده است

مدیردرمان تامین اجتماعی لرستان نیز گفت: طرح توسعه بیمارستان نرگس دورود مصوب شده است.

به گزارش ایسنا‌، دکتر امین بهاروند ‌در این مراسم اظهار کرد: طرح توسعه بیمارستان نرگس دورود مصوب شده است و ظرفیت بیمارستان از۳۲ تخت به ۶۴ تخت می‌رسد.

وی ادامه داد: با توجه به نقشه‌ها و اینکه ساختمان بیمارستان قدیمی است، ساخت این مکان نسبت به ساختن یک بیمارستان جدید سخت تر است.

‌مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان اضافه کرد:  طراحی این بیمارستان ۶ ماه به طول خواهد انجامید و شروع عملیات اجرایی آن ظرف ۶ ماه آینده آغاز خواهد شد تا نقشه‌ها تایید شود.

‌وی تصریح کرد: سعی کردیم در نقشه‌های اولیه همه چیز دیده شود و استانداردهای روز دنیا در آن لحاظ شده ‌و به این خاطر شروع عملیات دیرتر خواهد بود.