اینستاگرام نوعی به روزرسانی جدید ارائه کرده که کمک می کند وضعیت آنلاین بودن کاربران از طریق یک دایره سبز کوچک نمایش داده شود.

 این به روزرسانی جدید وضعیت فعالیت کاربران را هنگامی که آنلاین هستند نشان می دهد و خوشبختانه این قابلیت قابل خاموش کردن است.

 

اما این نقطه سبزرنگ قرار است چه مفهومی را منتقل کند؟ "من برای گپ زدن در بخش دایرکت در دسترس هستم" را می توان مهن ترین مفهوم این علامت دانست.

اما قرار یست محبور باشید به طور شبانه روزی پاسخگوی دیگران باشید و می توانید به سهولت این ویژگی را خاموش کنید.اینستاگرام روز گذشته در قالب یک پست اینستاگرامی نوشت: " ین به روز رسانی به شما امکان می دهد تا بیشتر از همیشه به مکالمات در لحظه و سریع با دوستان خود بپردازید، گرچه این امکان را نیز به شما می دهد تا وضعیت خود را کاملا مخفی کنید."

 

برای آن که از دید دوستانتان مخفی کنید آماده چت یا در حال چت با دیگران هستید، تنها کافیست به بخش تنظیمات رفته و گزینه "نمایش وضعیت فعالیت" را خاموش کنید. اگر این قابلیت را فعال کنید، تنها حسابهایی که دنبال میکنید یا افرادی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید می توانند هنگام آنلاین بودن شما را ببینند. با توجه به اعلام خبرنامه اینستاگرام، وضعیت فعالیت شما در کنار عکس نمایه شما نمایش داده خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا این به روز رسانی می تواند برای کاربرانی که از گفتگوهای آنلاین فراری هستند کاربردی است؟