خبرگزاری اسپوتنیک روسیه روز چهارشنبه به نقل از سامورا نوشت: فکر می کنم هر کسی که طی چهار هفته گذشته از روسیه دیدن کرده باشد، با خاطره ای خوب از این کشور باز می گردد و همواره روسیه را بهترین میزبان جام جهانی خواهد دانست؛ در واقع روسیه انتظارات را به اندازه ای بالا برده که حس دلسوزی من برای قطر را برانگیخته است. 

وی با تاکید بر این موضوع که روسیه از حیث برگزاری مسابقات از مرز انتظارات نیز تجاوز کرده است، تصریح کرد: شما (مسکو) تمام انتظارات را در میزبانی، سازماندهی، امنیت، لبخندهای دوستانه و پذیرفتن تنوع اقوام به بهترین نحو ممکن برآورده ساختید.

وی قدردانی خالصانه خود را از «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری روسیه برای امکان پذیر ساختن برگزاری این رویداد بزرگ، ابراز کرد.

دبیر کل فیفا پیش از آغاز جام جهانی و در جریان افتتاح پروژه &#۳۹;شهر ولادیمیر – پایتخت فرهنگی جام جهانی ۲۰۱۸&#۳۹; در مصاحبه ای اذعان کرده بود: پیش از آمدن به روسیه؛ داستان های زیادی در مورد این کشور شنیده بودم؛ من در دو سال گذشته ۲۲ بار از این کشور دیدن کرده ام و به جرات می توانم بگویم که این کشور مهمان نوازترین کشوری است که از زمان تولدم یعنی ۵۵ سال پیش؛ تاکنون دیده ام.