محسن هاشمی روز جمعه در حاشیه مراسم ترحیم مرحوم مجتبی تاج زاده در مسجد نور تهران در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: سخنان رییس جمهوری در سفر اخیرش به اروپا مناسب و مطلوب بود و همانگونه که مردم توقع داشتند دولت با یک سیاست خارجی محکم به پیش می رود.

همچنین الیاس حضرتی نیز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران،با اشاره به برگزاری امروز جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی اظهار داشت: با تصمیم شورای مرکزی بنده به عنوان قائم مقام انتخاب شدم.

حضرتی گفت: در این جلسه همچنین آقایان گرامی مقدم به عنوان سخنگو ، نوروز زاده به عنوان رئیس دفتر اقتصادی، جلیلیان به عنوان رئیس دفتر حقوقی، رئوف قادری به عنوان رئیس دفتر اجتماعی و ابوالحسنی به عنوان رئیس دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی انتخاب شدند. 

وی افزود: تصمیمات این جلسه به وزارت کشور ارسال شده که مراحل قانونی را طی کند و به نظرم مشکل خاصی وجود ندارد. 

همچنین عبدالواحد موسوی لاری نیز درحاشیه این مجلس ترحیم در جمع خبرنگاران در مورد اخبار و اظهار نظرها درمورد تغییر تیم اقتصادی دولت گفت: اگر این کار اتفاق بیفتد ممکن است گشایشی ایجاد شود. 

وی خاطر نشان کرد: این امر البته بدان معنا نیست که تمامی مسائل حل شود بلکه این در راستای مطالباتی است که وجود دارد. 

وزیر کشور دولت اصلاحات درمورد پیشنهاد جایگزینی عبدالله نوری به جای محمدرضا عارف نیز گفت: اطلاعی ندارم و به نظرم این حدس گمان ها بی اساس باشند. 

موسوی لاری در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی درخصوص انفعال شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان سوال کرد، گفت: نه خیر چنین مطلبی صحت ندارد و سکوت به معنای انفعال نیست.