از همان ابتدا مشخص بود که نشست روز شنبه - ۹ تیر- گروهک تروریستی منافقین در حومه پاریس، یک میتینگ ساده نخواهد بود و تدارکاتچی‌های آمریکایی و صهیونیستی این نشست در پشت پرده آن یک سناریو ضدایرانی جدید را کلید زده‌اند. بویژه آنکه در شرایط جدید، آمریکایی‌ها نیاز مبرمی به ایجاد یک اجماع نیم‌بند علیه ایران با دستاویز قراردادن موارد اتهامی علیه کشورمان دارند.

شروع ماجرا مانند همیشه بود؛ یک عده پناهنده آفریقایی و یک عده تبعه شرق اروپایی، از طریق یک فراخوان فیس‌بوکی به صرف گشت و گذار در پاریس و یک وعده غذای گرم، روانه میتینگ منافقین شدند. وظیفه این شبه هواداران اجاره‌ای و این سیاهی لشکر‌ها این بود که در واکنش به سخنان چند مقام سابق غربی و سرکرده گروهک تروریستی منافقین، هر از چندگاهی کف و سوت بزنند. البته آن سخنرانان غربی نیز همانند همان شبه هواداران، در ازای دریافت پول، حاضر به سخن پراکنی در نشست منافقین شده بودند.

وقتی بمبگذار قلابی نشست منافقین از اعضای فرقه ضاله رجوی از آب درآمد!/ سعدونی کیست؟+ عکس

تا اینجای کار اتفاق عجیبی رخ نداده بود و همه چیز به مانند خیمه‌شب‌بازی هر ساله تروریست‌های روسیاه منافق در حومه پاریس بود. سناریو ضدایرانی طراحی شده چند ساعت بعد از نشست سالانه تروریست‌های منافق عملیاتی شد؛ یعنی زمانی که رسانه‌های غربی با استناد به دستگیری یک زوج ایرانی‌الاصل در بلژیک مدعی تلاش آن‌ها برای بمبگذاری در نشست منافقین شدند و در فاز بعدی سناریو ضدایرانی طراحی شده نیز همان رسانه‌های غربی ادعای ارتباط این زوج دستگیر شده با یک دیپلمات ایرانی مستقر در وین را طرح کردند!

بی بی سی فارسی بازوی تبلیغاتی سناریو جدید ضدایرانی

بدین ترتیب همه اجزای فضاسازی و تبلیغات علیه ایران فراهم شد و شبه رسانه‌هایی نظیر بی بی سی فارسی هم وارد گود شدند و با گزارش‌های سفارشی و تحریف شده تمام سعی خود را بکار بستند تا جو ضدایرانی ایجاد شده بواسطه سناریو طراحی شده را تشدید کنند.

واکنش ظریف به عملیات پلید آمریکایی‌ها با پادویی منافقین

در همین رابطه، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، دوشنبه شب - ۱۱ تیر - درست در زمانی که به همراه حسن روحانی رئیس جمهور عازم سفر به دو کشور اروپایی سوییس و اتریش بود، طی توئیتی به توطئه ضدایرانی طراحی شده واکنش نشان داد و نوشت که «چه همزمانی جالبی. همزمان با شروع سفر رئیس‌جمهور به اروپا یک عملیات ایرانی افشا و عوامل آن دستگیر می‌شوند. ایران هرگونه خشونت و ترور را در هر مکانی محکوم می‌کند و آماده همکاری با همه مقامات ذیربط برای کشف آنچه تنها یک عملیات پلید برای دادن نشانی غلط است می‌باشد».

اعلام آمادگی تهران برای ارایه اسناد جهت روشن شدن ابعاد سناریو ضدایرانی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه نیز روز سه‌شنبه - ۱۲ تیر- در واکنش به سناریو ضدایرانی طراحی شده به خبرنگاران گفت که «افراد بازداشت شده در بلژیک از اعضای شناخته شده و عملیاتی گروهک تروریستی منافقین هستند و ایران آمادگی دارد تا با ارایه اسناد لازم ابعاد این سناریو را روشن کند».

قاسمی این را هم گفت که «گروهک ترویستی منافقین پس از ناکامی در نشست سالانه خود و برای جبران شکست در کسب حمایت سیاسی در جهت اهداف ضد انسانی و ضد ایرانی خود و نیز با توجه به سفر موفق ریاست جمهوری اسلامی ایران به دو کشور اروپایی همانند گذشته مبادرت به برنامه ریزی و اجرای سناریوی دیگری نمودند تا بتوانند ضمن تاثیر گذاری بر این سفر اروپایی نسبت به تخریب جایگاه و موقعیت ایران و ایرانیان نزد افکار عمومی اروپا در این مقطع حساس کنونی تلاش نمایند».

امیر سعدونی کیست؟

اما همانطور که مسئولان ایرانی تاکید کرده بودند، زوج دستگیر شده در بلژیک که ادعا شده قصد بمبگذاری در نشست منافقین را داشتند، از اعضای این گروهک تروریستی هستند و اسناد عضویت آن‌ها نیز منتشر شده است.

رسانه‌های غربی در زمان بازداشت این زوج در بلژیک اسامی آن‌ها را به اختصار منتشر کردند و دو نام اختصاری «امیر. س» و «نسیم. ن» در رسانه‌ها مطرح شد. حالا با تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از محافل درون گروهی گروهک تروریستی منافقین ثابت شده است که «امیر. س» همان «امیر سعدونی» عضو شناسنامه دار و عملیاتی گروهک تروریستی منافقین است.

آنطور که در فضای مجازی آمده است، امیر سعدونی که ارتباط نزدیکی با «ابریشمچی» عضو تبهکار منافقین و همسر سابق سرکرده فعلی این گروهک تروریستی دارد، در تمام نشست‌های منافقین و برنامه‌های تبلیغاتی این فرقه جنایتکار حضور داشته است و تصاویر خوش رقصی این فرد برای منافقین به کرات در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده است.

وقتی بمبگذار قلابی نشست منافقین از اعضای فرقه ضاله رجوی از آب درآمد!/ سعدونی کیست؟+ عکس

به هر ترتیب در سناریو ضدایرانی جدید منافقین که با دستور آمریکایی‌ها عملیاتی شده است، اصلی‌ترین نقش را «امیر سعدونی» برعهده دارد. او اکنون در اختیار پلیس بلژیک است و معلوم نیست داوطلبانه این ماموریت ضدایرانی را برای پیشبرد اغراض شوم منافقین برعهده گرفته و یا تحت شکنجه‌های وحشیانه مرسوم در این گروهک تروریستی مجبور به بازی در سناریو کثیف منافقین شده است.

البته حتی اگر تصاویر عضویت امیر سعدونی در گروهک تروریستی منافقین هم افشا نمی‌شد، از سخنان شب گذشته بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سفارت رژیم آمریکا در اراضی اشغالی و موج سواری این مقام صهیونیست از سناریو اخیر ضدایرانی، می‌شد به کذب بودن ماجرای فوق‌الذکر و صحنه سازی رذیلانه آمریکایی‌ها با پادویی منافقین جهت ایراد اتهام به ایران، پی برد.