سرهنگ حسین براری اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تیراندازی به سمت اماکن خصوصی در یکی از شهرک‌های کرمانشاه بلافاصله ماموران کلانتری برای بررسی به محل اعزام شدند. 

وی افزود: پس از حضور پلیس در محل شخصی با مراجعه به ماموران عنوان کرد که راننده خودروی پراید و دقایقی قبل راننده یک دستگاه خودروی پژوی ۴۰۵ به همراه سه سرنشین با استفاده از اسلحه شکاری ضمن تیراندازی باعث تخریب خودروی وی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه عوامل تیراندازی قبل از رسیدن ماموران از محل متواری شده بودند، یادآور شد: با توجه به حساسیت موضوع دستگیری عوامل تیراندازی در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

براری گفت: ماموران با استفاده از منابع خبری توانستند محل اختفای یک نفر از عوامل تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند ضمن اینکه از وی یک عدد شوکر و یک تیغه اسلحه سرد نیز کشف شد. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شده گفت: تلاش برای دستگیری دیگر عوامل تیراندازی ادامه دارد.

وی در پایان از مردم خواست که در صورت اطلاع از حمل و نگهداری سلاح توسط افراد موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.