شور فوتبال بیشتر اوقات هواداران را به وجد می آورد. حضور آن ها باعث می شود تیم ها اعتماد به نفس پیدا کنند. یکی از هواداران آرژانتین به همین خاطر همه بلیت های تیم ملی کشورش را به نحوی خرید که آلبی سلسته صدرنشین گروه D می شود.

داستان این چنین است اگر آرژانتین صدرنشین گروهی که کرواسی، ایسلند و نیجریه حضور داشتند می شد باید در نیژنی به مصاف تیم دوم گروه C‌ می رفت. با این حال صعود آرژانتین آسان به دست نیامد و این تیم توانست به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند. به همین خاطر مسیر آلبی سلسته عوض شد و شهرهایی که در آن بازی خواهد کرد نیز تغییر یافت.

این هوادار به خاطر حضور در روسیه از کار خود استعفا داد و فکر می کرد آرژانتین صدرنشین گروه D می شود به همین خاطر همه بلیت های مرحله حذفی تا فینال را خرید. با این حال اکنون باید در مسیر کرواسی حرکت کند که تیم اول گروه شد. تصورات او مطابق انتظار پیش نرفت و اکنون باید منتظر یک معجزه باشد تا بتواند تیم ملی کشورش را همراهی کند.

هوادار آرژانتینی در یک مصاحبه گفت: همه چیز را به نحوی برنامه ریزی کردم با این تصور که آلبی سلسته تیم اول گروه می شود. با این حال فردا به کازان می روم و اگر قرار باشد برای به دست آوردن بلیت دزدی کنم این کار را خواهم کرد! چون باید در ورزشگاه حضور داشته باشم. از کارم استعفا دادم و برای حضور در روسیه کارهای زیادی انجام دادم. فوتبال این چنین است و اکنون باید تمام تلاش خود را به کار ببرم تا به کازان بروم.

تیم ملی فوتبال آرژانتین شنبه در مرحله یک هشتم نهایی در کازان آره‌نا به مصاف فرانسه می رود و این هوادار متعصب تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تیم خورخه سامپائولی را همراهی کند. این در حالی است که او نه پولی دارد و نه پلن B وجود دارد. تنها بلیتی که او در اختیار دارد بازی کرواسی و دانمارک است که یکشنبه برگزار می شود.