پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای از برانکو حمایت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اظهارات  اخیر سرمربی تیم ملی، درست چند ساعت پس از حذف از جام جهانی و در روزهایی که مردم از بازی های دلاورانه ملی پوشان با غیرت این مرز و بوم سر مست بودند، موجی از ناراحتی و ابهام را در بین پیشکسوتان و هواداران تیم بزرگ پرسپولیس و بسیاری از مسولان و کارشناسان و پیشکسوتان دیگر تیم ها   ایجاد کرده است. این اظهارات تند، توهین آمیز و متناقض در شرایطی مطرح شده که باشگاه و کادر فنی پرسپولیس که در کوران لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در دو فصل اخیر بیشترین نماینده را در اردوهای تیم ملی داشته همچون دیگر تیم ها و مربیان خارج از قوانین فیفا و فدراسیون فوتبال با تیم ملی ایران همکاری داشته است. 

بدینوسیله ما پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز نارضایتی شدید از  این اظهارات توهین آمیز و حاشیه ساز، حمایت کامل خود را از سرمربی محترم و با دانش تیم محبوبمان اعلام می‌کنیم، قطعا ثبات باشگاه و ایستادن بر بام فوتبال ایران نشان از نقش مهم ایشان در باشگاه پرسپولیس دارد. 

ما همواره حامی خانواده بزرگ پرسپولیس هستیم و از وزارت محترم ورزش و فدراسیون فوتبال می خواهیم به این موضوع ورود کنند تا بیش از این حرمت ها شکسته نشده و فوتبال ایران و پرسپولیس آبستن حواشی  و جنجال ها  نشوند. بازی های ملی تمام شد و حالا تک تک ما در  خانواده بزرگ پرسپولیس همدل و متحدتر از گذشته با  آگاهی از سنگ اندازی ها برای هت تریک نکردن سرخ های باغیرت در قهرمانی،  باید در مسیر موفقیت یار و  همراه پرسپولیس باشیم.