بعد از حضور امیر حسین فتحی به عنوان عضو پنجم هیات مدیره استقلال قابل پیش بینی بود که در راس مدیریت یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت تغییرات به وجود بیاید و حالا با گذشت چند روز از اضافه شدن این عضو تغییرات در استقلال آغاز خواهد شد.

سید رضا افتخاری بعد از حدود سه سال مدیریت در باشگاه استقلال به روزهای پایانی مدیریت در این باشگاه رسیده و وی از این باشگاه جدا خواهد شد.

وی که در اواخر حضور وزیر سابق ورزش محمود گودرزی سرپرستی و سپس مدیرعاملی باشگاه را عهده دار شده بود در نهایت طی چند روز آینده پست مدیرعاملی باشگاه استقلال را تحویل مدیریت جدید خواهد داد.

از مهرزاد خلیلیان به عنوان جدی‌ترین گزینه مدیریت در باشگاه استقلال نام برده می شود. یک اصفهانی که سابقه ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی و همچنین مدیرعاملی باشگاه سپاهان را در کارنامه خود دارد. 

به گزارش فارس، تغییرات در باشگاه استقلال در شرایطی صورت می گیرد که این باشگاه تا روزهای آینده به صورت جدی با خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و سید رضا افتخاری چند روز پیش با انتشار بیانیه ای خواستار کمک های نقدی هواداران به این باشگاه شد.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که مسئولان وزارت ورزش در چند نوبت طی ماه های اخیر جلساتی را با مدیرعامل سابق سپاهان داشته اند.