ساعت ۲۰ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت وقوع یک فقره قتل در خیابان مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی را اعلام کردند.

 

 دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

 

بررسی اولیه نشان داد مردی ۷۲ ساله با ضربات چاقو همسر ۵۳ ساله‌اش را به قتل رسانده، پس از قتل برای "مثله" کردن مقتول، جسد وی را به حمام کشانده و سعی داشته با اره جسد را مُثله کند که دختر وی به خانه مراجعت کرده و زنگ منزل را به صدا درآورده است.

 

تحقیقات تکمیلی حاکی از آن بود دختر مقتول پس از مراجعت به خانه با عدم پاسخگویی پدر و رفتار‌های مشکوک پدرش مواجه شده که پلیس را در جریان قرار داده بود.

 

در نهایت، ماموران با ورود به منزل و تفتیش خانه با جسد غرقه در خون مقتول در حمام مواجه شده بودند.تحقیقات اولیه نشان داد مقتول با قاتل شدیدا اختلاف داشته و در آستانه طلاق بوده است.

 

در نهایت جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی فرستاده، قاتل با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.