علی اصغر پیوندی افزود: به شدت به دنبال احقاق حقوق در پرونده های جمعیت هلال احمر هستیم و پرونده رامین را دنبال می کنیم البته حق اعتراض هست ولی کم کم جعیت هلال احمر به حقوقش می رسد.

یاسین رامین متهم پرونده سازمان تدارکات پزشکی با قرار وثیقه ملکی در تاریخ یازدهم اسفند از زندان آزاد شده است.

رامین از روز بیست و چهارم مرداد سال ۹۵ به دلیل عجز از پرداخت وثیقه در زندان بوده است.

یاسین رامین مرداد سال ۹۵ به دنبال شکایت جمعیت هلال احمر به دلیل اختلاف حساب با این جمعیت، با حکم قضایی بازداشت شد.

وی به دلیل شکایت سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر به دلیل اختلاف حساب در زندان بود و قرار وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی برای وی صادر شده بود.

رئیس جمعیت هلال احمر درباره وضعیت کارخانه سها هلال پس از حادثه آتش سوزی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: شرکت های بیمه ای دلایل آتش سوزی را بررسی کردند و در آن موقع بخشی از تولید متوقف شد. هم اکنون دستگاه ها خریداری شده و این شرکت توانسته بخشی از میزان تولید را به زمان قبل از حادثه برگرداند.

پیوندی افزود: میزان تولید کارخانه سها هلال هنوز به زمان قبل از آتش سوزی بازنگشته است و هم اکنون در حال خرید دستگاهی از کشور آلمان برای بکارگیری در کارخانه سها هستیم.

پیوندی با اشاره به اختلاف مالی خسارات ناشی آتش سوزی میان هلال احمر و شرکت بیمه، گفت: متاسفانه شرکت بیمه ای آن میزان خسارت که مد نظر کارشناسان هلال بود را پرداخت نکرد. به هر حال امیدواریم ظرف یکی دو ماه آینده تولید کار کارخانه به زمان قبل برسد.