محمدرضا ساکت، دبیرکل و مدیر کاروان اعزامی تیم ملی فوتبال به رقابت‌های جام جهانی روسیه به همراه دکتر سنایی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه ضمن بازدید از فدراسیون فوتبال روسیه، با الکساندر علا اف، دبیرکل و سرپرست فدراسیون فوتبال روسیه دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست که با حضور جمعی از مسوولان فدراسیون فوتبال روسیه برگزار شد، دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره میزبانی رقابت‌های جام جهانی به نکاتی اشاره کرده و مراتب قدردانی خود را به خاطر میزبانی مطلوب این کشور، به مسئولان فدراسیون  فوتبال روسیه اعلام کرد.

در این جلسه اعضا در ارتباط با تفاهم نامه ای که بین دو فدراسیون فوتبال ایران و روسیه در ماههای گذشته به امضا رسیده بود، به بررسی پرداخته و در خصوص گسترش روابط فی مابین در زمینه آموزش، تبادل تجربیات در زمینه داوری ، فوتبال پایه ، بازاریابی، ساخت ورزشگاه‌ها ، بازی‌های تدارکاتی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی به بحث پرداختند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در ادامه این دیدار، فرش دستباف ایرانی که به مناسبت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بافته شده بود، توسط محمدرضا ساکت، دبیرکل و مدیرکاروان اعزامی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به این رقابت‌ها، به دبیرکل وسرپرست فدراسیون فوتبال روسیه اهدا شد.

فرش جام جهانی