معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان‌های وزیر ورزش و جوانان روز شنبه در گفت وگویی همچنین انجام هرگونه مصاحبه درباره سفر نمایندگان مجلس به روسیه را تکذیب کرد.

هفته گذشته با آغاز تعطیلات مجلس شورای اسلامی، خبری در برخی رسانه ها مبنی بر حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه منتشر شد که حواشی زیادی ایجاد کرد؛ برخی در موافقت و عده ای هم در مخالفت با سفر این نمایندگان موضع گیری داشتند.

بر اساس برخی ادعاها، «غلامرضا کاتب» نماینده گرمسار، «پروانه سلحشوری» و «محمدعلی وکیلی» نمایندگان تهران،

«محمداسماعیل سعیدی» نماینده تبریز، «رحیم زارع» نماینده آباده، «همایون یوسفی» نماینده اهواز و «علی اصغر یوسف‌نژاد» نماینده ساری برای این سفر به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده بودند.

از همان آغاز انتشار اسامی این نمایندگان، موج حاشیه ها علیه این سفر آغاز شد، به طوری که برخی از این نمایندگان از سفر به جام جهانی انصراف دادند و اعلام کردند که به دلیل هزینه های این سفر در جام جهانی حضور نمی یابند البته برخی دیگر نیز اعلام کردند با هزینه شخصی در این سفر حضور خواهند یافت.

سعیدی و کاتب دو تن از نمایندگان از این سفر انصراف دادند، زارع و وکیلی نیز از قرار داشتن نامشان در این لیست اظهار بی اطلاعی و اعلام کردند در صورتی که نامشان در این لیست باشد، انصراف می دهند.

سلحشوری نماینده تهران نیز اعلام کرد که از حضور در این سفر انصراف نمی دهد، ولی با هزینه شخصی برای تماشای این بازی ها در روسیه حضور می یابد.