"bleacher report" گزارش داد، تیم ملی فوتبال مصر با حضور محمد صلاح امید زیادی به درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارد.

صلاح که فصل رویایی را با لیورپول پشت سر گذاشت امید زیادی به درخشش در جام جهانی دارد.

او گفت: نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم تا از همان بازی ابتدایی برای مصر به میدان روم. بازی کردن با پیراهن تیم ملی کشور یک حس توصیف‌ناپذیر است. یک بازیکن همواره برای بالا بردن پرچم کشورش بازی می‌کند.

صلاح ادامه داد: مردم مصر مدت‌ها بود که در آرزوی بازگشت تیم ملی خود به جام جهانی بودند و من افتخار می‌کنم که در  این مسیر نقش داشتم. هیچ فشاری را تحمل نمی‌کنیم و به روسیه می‌رویم تا بهترین بازی‌های خود را به نمایش بگذاریم. می‌خواهم که آینده فوتبال مصر را تغییر دهم. اطمینان دارم که در جام جهانی به مراحل بالاتر صعود خواهیم کرد. با وجود آن که مصدوم شده‌ام اما هنوز به خود اطمینان دارم.

او درباره آسیب دیدگی در فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: در آن لحظه بسیاری با من ابراز هم‌دردی کردند. من یک انسان هستم و باید بگویم که بسیار ناراحت شدم. در آن لحظه همه فکر و ذهن من درخشش و کسب عنوان قهرمانی با لیورپول بود اما متاسفانه بدشانس بودم. الان تنها به جام جهانی فکر می‌کنم. بسیار خوشحالم که در لیورپول بازی می‌کنم. وقتی هواداران نام من را صدا می‌زنند و در خیابان‌ها و کوچه‌ها پیراهن من را بر تن می‌کنند به خود می‌بالم.

صلاح درباره این سوال که به چه ورزشکاری علاقه دارد؟ گفت: لبرون جیمز را بسیار دوست دارم. او در کنار آن که ورزشکار بزرگی است شخصیت خاصی هم دارد.