تیم ملی والیبال ایران در جریان هفته ششم لیگ ملت های والیبال که در آرژانتین برگزار می شود، از ساعت  23:40 به مصاف کانادا رفت. کانادایی که تا پیش از این به 3 برد رسیده بود و در مقابل ایران با 2 برد قرار گرفته بود. در آغاز بازی در ست اول بازیکنان ایران همراه با کانادایی ها در بالا بردن امتیازات موفق بودند. اما بعد از گذشت چند امتیاز اشتباهات فردی موجب پیش افتادن کانادا شد. بدین صورت که هر دو وقت استراحت فنی در این ست به کانادایی ها رسید. در ادامه شاگردان کولاکوویچ کمی در امتیازات اخر به حریف نزدیک شدند و این اتفاق آنتیگا را مجبور کرد در امتیاز 23-21 برای کانادا وقت استراحت بگیرد. در نهایت با وجود تلاش بازیکنان ایران برای کسب پیروزی در این ست، کانادا 25-23 پیروز شد.

 

ست دوم

در آغاز ست دوم بازیکنان ایران به دنبال جبران شکست در ست اول بودند و قصد داشتند از ابتدای ست با حریف اختلاف ایجاد شدند. شاگردان کولاکوویچ تا حدودی موفق به انجام این کار شدند، اما در ادامه کانادایی ها بودند که به ایران رسیدند و حتی موفق به پیش افتادن از تیم ما هم شدند. بازی در امتیازات پایانی مثل ست قبلی نزدیک دنبال می شد تا اینکه کانادا با نتیجه 24-21 از ایران جلو افتاد و در نهایت ست دوم را با نتیجه 25-22 برد.

 

ست سوم

ست سوم نسبت به ست های قبلی بدتر شروع شد. تا حدی تیم ایران با نتیجه 9-2 هم از کانادا عقب افتاد. اما در نهایت جنگندگی شاگردان کولاکوویچ بالاخره جواب داد و آنها به حریف رسیدند. بازیکنان ایران اختلاف امتیازی ایجاد شده را جبران کردند و در نهایت ست سوم را با نتیجه 25-21 به سود خودشان به پایان بردند.

 

ست چهارم

ست چهارم، جذاب ترین ست بازی بود. بازیکنان ایران روحیه برد را بدست اورده بودند و می خواستند هرطور شده کار را به ست پنجم بکشانند. از همان ابتدا هم چنین خواسته ای در نحوه بازی ایران دیده می شد. وقتی که دیگر اختلاف امتیاز زیادی ایجاد نشد و هر دو تیم نسبتا یکسان جلو رفتند. تیم ایران حتی زودتر از حریف به امتیاز 20 هم رسید، اما همه چیز تا اینجا خیلی خوب بود. بعد از این امتیاز تیم کانادا 4 بار متوالی از ایران امتیاز گرفت تا بازی 24-20 شود. در نهایت هم کانادایی ها در حالی به امتیاز 25 رسیدند که ایران 21 امتیازی بود و بازی با نتیجه 3-1 به پایان رسید.