میثم مجیدی، مدافع سابق استقلال تهران در پیامی خطاب به طرفداران این تیم اظهار کرد که با وجود عدم پرداخت مطالباتش به هیچ ارگان رسمی شکایت نکرده است و در مقابل حاضر شده ۳۵۰ میلیون تومان را به باشگاه استقلال ببخشد.

پیامی که مجیدی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد را در ادامه می‌خوانید:

با سلام خدمت همه طرفداران عزیز و فهیم استقلال

با وجود اینکه چند وقتی است از استقلال جدا شدم و از باشگاه مطالباتی دارم اما متاسفانه به جز بی مهری چیزی از سوی مسئولان باشگاه ندیدم. بعد از جدایی از استقلال چند باری با مسئولان باشگاه صحبت کردم و حتی مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان را به باشگاه بخشیدم اما با وجود اینکه به من قول دادند در عرض ۱۰ روز مطالباتم پرداخت می‌شود هیچ اقدامی صورت نگرفت و در نهایت تعجب جواب من را هم نمی‌دهند. 

من از شما عزیزان سوال می‌کنم آیا حق من این است که در استقلال تمرین و بازی کردم و کوچکترین حاشیه‌ای برای تیم نداشتم به این شکل با من رفتار شود؟ 

من این مشکلات را که به خاطرش ممنوع‌الخروج شده حکم توقیف اموالم صادرشده و حساب‌هایم هم بسته شده را با شما درمیان گذاشتم شما هوادارای عزیز جای من بودید چه عکس العملی نشان میدادید در صورتی که تا به امروز نه شکایتی به کمیته انضباطی و نه شکایتی به ای اف سی کرده ام و نه مصاحبه‌ای انجام دادم، اما شما عزیزان بدانید اگر اتفاقی افتاد به خاطر عدم صداقت مسئولان باشگاه استقلال است که پاسخ تماس‌های من را نمی‌دهند. و همه شما عزیزان میدانید که چقدر استقلال و هوادارانش برای من مهم و عزیز هستند.