حسن زمانی درباره قرارداد بستن شبانه مدیران استقلال با بازیکنان جدید این تیم اظهار داشت: شاید فراهم آوردن مقدمات کارهای مربوط به عقد قرارداد طول کشیده که قراردادها شب بسته شده است. به پندار توفیقی (مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال) توصیه می‌کنم برای اینکه بهانه دست بهانه‌جوها ندهد، قراردادها را در روز ببندد!

وی در مورد اینکه آیا قراردادها با هیئت مدیره هماهنگ شده است یا نه، تصریح کرد: این خریدها ابتدا با هماهنگی سرمربی و سپس نظر مساعد هیئت مدیره بسته شده است. ضمن اینکه، قرارداد نفرات جدید تیم دوباره به هیئت مدیره می‌آید تا تصویب شود. پس از تعطیلات هفته جاری جلسه هیئت مدیره باشگاه برگزار می‌شود و طی آن در مورد موضوعات مختلف بحث و تصمیم‌گیری خواهد شد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات سیدرضا افتخاری مبنی بر اینکه برای پرداخت بدهی‌ها از وزیر ورزش و جوانان کمک خواسته است، گفت: دو فصل است که هیچ بدهی نداریم و همه بدهی‌ها برای اول انقلاب تا الان است. فکر می‌کنم مقدار زیادی از بدهی‌ها با کمک وزیر ورزش و آقای نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه تسویه خواهد شد. من با ایشان درباره بدهی‌های استقلال و پرسپولیس صحبت کردم و نظر ایشان برای کمک به این دو باشگاه مساعد بود.