ابو شریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران در همایش تجلیل از وزرشکارانی که حاضر نشدند مقابل رژیم صهیونیست مسابقه دهند گفت: درود می فرستم به ورزشکارانی که عادی سازی رابطه با اسراییل را نپذیرفتند در حالیکه شاهد هستیم برخی کشورهای منطقه در حال عادی سازی رابطه با اسراییل هستند.

وی افزود: بر اساس قرآن به شما عزیزان می گوییم آنچه شما انجام داید فضل و  رحمت خداوند است ‌و کسانیکه در برابر سلطه طلبی مقاومت می کنند بهترین افراد هستند و خداوند این نعمت را به شما ارزانی داشته است.

نماینده جهاد اسلامی ادامه داد: در مقابل کسانی که دست خود را به طرف  رژیم‌صهیونیستی دراز می کنند بر اساس قرآن مانند سگانی هستند که به دنبال باطل می روند. دشمن  را باید شناخت و کسانیکه سعی می کنند با اسراییل رابطه بزنند مانند همین آیه قران هستند کسانیکه خود  را پادشاه می دانند در واقع سگانی هستند که به دنبال باطل می روند.

ابوشریف اظهار داشت: در واقع شاهد هستیم که می خواهند مسئله فلسطین را به فراموش بسپارند. امروز از فساد اسراییل تمام منطقه متاثر شده است و فشار بر ایران هم به خاطر برنامه های اسراییل است و آنها محرک برنامه های آمریکا در منطقه هستند مانند انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس. امروز اوضاع غزه روز به  روز بدتر می شود اما به صورت کامل در برابر اسراییل مقاومت می کند.

با کمال تاسف شاهد آن هستیم که برخی حکام منطقه به دنبال اسراییل می روند و حق دفاع از خود را برای اسرائیل به رسمیت می شناسند. وی گفت: همانطور که گفتم شاهد سیاست های اشتباه از سوی کسانی هستیم که ادعای اسلامی بودن دارند اما وضع به همین صورت باقی نمی ماند و خداوند ملت های مظلوم را یاری می کند.