آس گزارش داد، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین بامداد چهارشنبه در آخرین بازی دوستانه‌اش در کشورش با چهارگل هائیتی را شکست داد. لیونل مسی در این بازی هت‌تریک کرد و توانست رکورد گل‌هایش را در تیم‌ ‌ملی به ۶۴ برساند. با این آمار ستاره آرژانتینی از رونالدو نازاریو پیشی گرفت. او یک گل کمتر از مهاجم آلبی سلسته به ثمر رسانده است. مسی اکنون پله را پیش روی خود می‌بیند. ستاره سال‌های دور برزیل ۷۷ گل به ثمر رسانده است و مسی تنها ۱۳ گل با او فاصله دارد.

با توجه به این که جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در پیش است و درخشش مسی در آن بعید نیست در آینده‌ای نه چندان دور ستاره آرژانتینی بتواند از رکورد پله، یکی دیگر از بهترین‌های جهان فوتبال پیشی بگیرد.

مسی در بازی امروز گل نخست را از روی نقطه پنالتی‌ در ‌دقیقه ۱۷ به ثمر رساند. او در نیمه دوم توانست دوباره آمار گلزنی‌اش را در تیم‌ ‌ملی بهبود ببخشد.

ستاره آلبی سلسته در آخرین بازی‌های دوستانه آرژانتین مقابل ایتالیا و ‌اسپانیا حضور نداشت و آلبی سلسته بدون او بازی سطح پایینی به نمایش گذاشت. گل‌های مسی در بازی امروز به او اعتماد به نفس داد و باعث خواهد شد ستاره جهان به بهترین شکل ممکن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برسد.