دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: استاد هتاک دانشگاه آزاد تفهیم اتهام ,,و قرار بازداشت موقت برای وی صادر شد و اکنون در اختیار سازمان اطلاعات سپاه است.

حجت‌الاسلام علی موحدی‌راد امروز در گفت‌وگو با فارس در زاهدان اظهار کرد: موضوع اهانت استاد دانشگاه را به مقدسات اهل سنت به شدت هم زبانی، عرفی، اخلاقی، شرعی و هم جزایی و قضایی محکوم می‌کنیم.

وی ادامه داد: باید توجه داشت این اقدام، اقدامی فردی بوده که توسط این شخص انجام شده و هیچ ارگان و سازمانی این کار را تایید نمی‌کند و نباید درب مکان خاصی تجمع و وضعیت جامعه را ملتهب کرد.

موحدی راد بیان کرد: متهم را تفهیم اتهام و قرار بازداشت موقت برای وی صادر کرده‌ایم و هم‌اکنون در اختیار سازمان اطلاعات سپاه است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: تحقیقات در حال انجام است تا مشخص شود آیا ایشان بر اثر موضوع و کینه شخصی این اقدام را انجام داده و یا اقدامی سازمان یافته است که می‌خواهد اتحاد و انسجام استان را به هم بزند، منتظر نتایج تحقیقات هستیم.

وی افزود: اعتراف اولیه متهم این است که "من چون با فردی مشکل داشتم این را برای آن فرد فرستادم که بخاطر تخریب بنده آن را در فضای مجازی منتشر کرده است".

موحدی راد با اشاره به اینکه این متهم در حال حاضر نادم و پشیمان است، گفت: فیلم منتشر شده مونتاژ نبوده است.