متن این تذکرات که توسط علی اکبر رنجبرزاده قرائت شد به شرح زیر است.

حبیب الله ده‌مرده نماینده زابل به وزیر اقتصاد و دارایی: آقای دکتر کرباسیان با توجه به خشکسالی سیستان  که به یک فاجعه تبدیل شده است مردم شریف این دیار دار و ندار خود را از دست داده‌اند. خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به گرفتن مالیات مردم را در مضیقه مضاعف قرار ندهید.

بحرینی  نماینده کلات به رییس جمهور: عدم اجرای بند ۵ ماده واحده قانون تسریع در بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر حوادث غیر مترقبه مورخ ۱۹ /۳/ ۹۲

محمودزاده نماینده مهاباد به اتفاق ۱۰ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: به چه دلیل به خسارات وارده به کشاورزان استان آذربایجان غربی رسیدگی نمی‌شود؟

رنجبرزاده نماینده اسدآباد به اتفاق آقایان امیرآبادی، خجسته،‌ محمود زاده، کمالی پور، مسعودی و جمالی به وزیر راه و شهرسازی: نابسامانی در برنامه‌ریزی برای احیای حقوق رانندگان بین شهری و کامیون‌داران موجب شده است بیش از ۵۰۰ هزار راننده در سطح کشور اظهار نارضایتی و بعضا در بعضی از شهرها تجمع کنند. ادامه روند فعلی موجب می‌شود معیشت بیش از دو میلیون نفر به خطر بیفتد. موارد زیر مورد درخواست رانندگان بین شهری است.

کافی نبودن سهمیه سوخت روزانه و ماهیانه کامیون‌ها.

عدم پرداخت کرایه حمل توسط گیرندگان کالا.

نداشتن بیمه تکمیلی و قرار نگرفتن این  شغل در ردیف مشاغل  سخت و دریافت کارمزدهای غیر قانونی توسط شرکت‌های حمل و نقل و فساد موجود در خرید و فروش بار در پایانه‌های بار به خصوص در بنادر و همینطور توزیع ناعادلانه بار و تضعیف سالن‌های اعلام بار توسط مسولان مربوطه.

کرایه‌های حمل و نقل پاسخگوی هزینه‌های قطعات خودروها راکه ۶۰درصد افزایش داشته نیست.

خضری نماینده پیرانشهر به رییس جمهور: تسریع در تامین اعتبارات لازم جهت ساخت بیش از یک صد واحد تخریبی که در اثر وقوع سیل در روستاهای ایرانشهر اتفاق افتاده است صورت گیرد.

ایران نژاد نماینده چابهار به وزیر راه وشهر سازی: با توجه به اهمیت راه‌های ترانزیتی استان علت تک‌بانده بودن اکثر مسیرهای ارتباطی استان چیست؟ به وزیر راه و شهرسازی: علت عدم استفاده از مسکن‌های ساخته شده در استان‌ سیستان و بلوچستان چیست؟ علت عدم احداث راه‌های روستایی در استان سیستان و بلوچستان به خصوص درجنوب استان علی رغم گذشت چندین سال چیست؟

 بدری نماینده اردبیل به رییس جمهور: بعد از گذشته ۱۴ ماه از تصویب قانون برنامه ششم توسعه کشور هنوز برنامه جامع خدمات رسانی به ایثارگران به ویژه ماده ۸۸ قانون برنامه ششم اجرایی نشده است.

کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر نیرو: چرا الگوی مصرف آب و گاز مدارس تدوین نشده است؟

بهرامنیا نماینده نهاوند به وزیر کشاروزی: رسیدگی و برآورد خسارت‌های وارد به کشاورزان کشت گندم و گشنیز نهاوند انجام گیرد.

عبداللهی نماینده اهر به وزیر نیرو: چرا آب منطقه آذربایجان شرقی و شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با سرپرست اداره می‌شود؟

 محمدی نماینده قزوین به وزیر صنعت و معدن و تجارت و وزیر کشاورزی: ضرورت نظارت بیشتر بر قیمت مایحتاج عمومی و میوه با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان.

نوری نماینده شوش به وزیر جهاد کشاورزی: پیگیری و تسریع در پرداخت چهار درصدی مطالبات کشاورزان گندمکار.

حاجی نماینده شاهین شهر، به وزیر صنعت و معدن: علت افزایش و تایید بی قید و بند ۹.۶ درصدی خودروهای ساخت کشور با توجه به تاکیدات رییس جمهور برکنترل قمیت خودروها چیست.

ربیعی نماینده بروجرد به وزیر راه وشهرسازی و وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی: رسیدگی فوری به مطالبات به حق رانندگان وسایل نقلیه سنگین و کامیون داران.

شریف پور نماینده چالدران به رییس جمهور: بازگشت عوارض خروج از کشور، مرزنشینان و به ویژه دانشجویان به سال ۹۶.

احمدی لاشکی به وزیر بهداشت و درمان:‌ اعلام نتیجه آزمون جذب هلال احمر استان مازنداران نشان از نارضایتی از جذب در این سازمان است.