سید کمال سجادی درباره بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با کارگزاران کشور گفت: متاسفانه یک جو روانی یا سیاسی یا عادت‌هایی وجود دارد که احزاب، اشخاص و جناح‌ها در کشور یکدیگر را تخریب می‌کنند. آن‌ها به گونه‌ای حرف می‌زنند که گویا هیچ نقطه مثبتی در کشور وجود ندارد که اینطور نیست.

وی گفت: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری دقت کنیم ایشان در رابطه با قدرت جمهوری اسلامی و نعمت‌هایی که در این کشور وجود دارد مطالب مهمی بیان کرده‌اند. ما می‌بینیم که افراد در رسانه‌ها و سخنرانی‌ها یکدیگر را تخریب می‌کنند و در چنین شرایطی مردم گیج می‌شوند و خواهند گفت که این انقلاب و جمهوری اسلامی همه ضعف است، پس نقاط قوت آن کجاست؟

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان تاکید کرد: در این برهه زمانی که دشمن فکر می‌کند در داخل کشور همه چیز برای تغییر آماده است در نتیجه فشارها را بر کشور بیشتر می‌کند که البته این فکر توهمی بیش نیست. پیشرفت و قدرت ما افزایش یافته و نسبت به دهه‌های گذشته قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی در کشور گفت: مردم مشکل اقتصادی دارند اما در کنار همین مشکلات اقتصادی پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته‌اند. احزاب، رسانه‌ها و اشخاص سرمایه‌های کشور هستند و باید بیشتر تلاش کنند و دستاوردهای مثبت خود را عنوان و افق روشنی را ترسیم کنند.

سجادی با بیان اینکه ما باید تلاش کنیم که مردم و کشور منسجم‌تر شوند، خاطرنشان کرد: گفت‌وگو بین جناح‌های مختلف اثربخش است و ما را به وحدت و انسجام ملی می‌رساند و اینگونه نیست که هرکسی تیشه‌ای به ریشه آن بزند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه سیاست‌های امریکا از اول برای تغییر بوده است، اظهار کرد: هیچ وقت نبوده که این‌ها تغییر را انکار کنند و همیشه در پی آن بوده‌اند. حمایت آن‌ها از صدام نشانگر این مهم بوده است اما هیچگاه نتوانسته‌اند، موفق باشند. این ۱۲ بندی هم که وزیرخارجه آمریکا عنوان کرده است تازگی ندارد و همواره وجود داشته است.

وی با بیان اینکه آمریکا هم اکنون با شکست‌های مختلفی مواجه شده است، گفت: این ترس باعث می‌شود که آن‌ها سیاست هویج و چماق را انتخاب کنند یعنی تهدید و مذاکره را با هم می‌خواهند. برگزاری انتخابات و پیروزی فرد منتخب مردم لبنان و پیروزی‌های انصارالله یمن از جمله شکست‌های آمریکایی‌ها است.