سیدحسن حسینی شاهرودی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی سوال از رئیس‌جمهور در این کمیسیون، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها قرار بود نمایندگان اقتصادی رئیس‌جمهور در این جلسه حاضر و به سوالات پاسخ دهند اما به جای آنها معاونان پارلمانی و حقوقی در این جلسه حضور یافتند.

وی افزود: لعیا جنیدی معاون حقوقی و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با حضور در این جلسه، نسبت به سوال از رئیس‌جمهور ایراد شکلی داشتند و معتقد بودند که تعدادی از نمایندگانی که پیش از این طرح سوال را امضا کرده بودند، امضا خود را پس گرفتند و نمایندگان جدیدی به امضاء‌کنندگان اضافه شدند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تشخیص این ایراد شکلی در صلاحیت وظایف کمیسیون اقتصادی نبود، تاکید کرد: سوال از رئیس‌جمهور برای بررسی ایراد شکلی از طرح سوال از رئیس جمهور به هیئت رئیسه مجلس ارجاع شد تا در این‌باره تصمیم‌گیری شود.

شاهرودی اظهار داشت: هیئت‌رئیسه مجلس پس از بررسی این موضوع یا از رئیس‌جمهور می‌خواهد نمایندگان اقتصادی خود را به مجلس و کمیسیون اقتصادی معرفی کند و یا اینکه تصمیم دیگری اتخاذ می‌کند.