علیرضا بیرانوند پس از پیروزی دو بر یک تیمش برابر الجزیره امارات در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خیلی سختی را با پیروزی به پایان رساندیم آنها هم اتلاف وقت کردند و هم تلاش زیادی کردند تا بتوانند بازی را با تساوی به پایان رسانده و به دور بعد صعود کنند.

دروازه بان پرسپولیس تاکید کرد: الجزیره حریف سختی برای ما بود. آنها در بازی رفت هم ما را اذیت کردند و در ثانیه های پایان به پیروزی رسیدند ولی ما توانستیم تلافی کنیم و این بار نوبت ما بود در لحظات پایان به پیروزی برسیم.

وی افزود: پرسپولیس برای من تمام شده چون لیگ به پایان رسیده است و بازیهای لیگ قهرمانان شش ماه دیگر ادامه خواهد. من تمام تمرکزم بر روی جام جهانی است تا بتوانم در آنجا موفق باشم.

بیرانوند در پاسخ به این پرسش که آیا شما مطلع بودید صاق محرمی پرسپولیس را ترک خواهد کرد گفت: ما از چند ماه پیش می دانستیم. او بازیکن با استعدادی است و حقش این است که در اروپا بازی کند و امیدوارم بتواند در خارج از کشور  موفق باشد.

دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که صحبت های شما در مورد پرسپولیس یعنی اینکه از این تیم جدا خواهد شد گفت: من ۵ سال با پرسپولیس قرارداد دارم و این تیم را قلبا دوست دارم وهرگز از این تیم جدا نخواهم شد.

وی در خصوص شایعه جدایی وحید امیری از پرسپولیس هم گفت: من سالهاست با وی همبازی و هم اتاقی هستم. او بسیار بازیکن بزرگی است اما متاسفانه در سالهایی که بازی می کرد در ایران به حقش نرسید. امیدوارم اگر قرار است به خارج از کشور برود و فوتبالش را ادامه بدهد موفق باشد. او از لحاظ مالی دریافتی بالایی در ایران نداشته ولی اعتقاد دارم می تواند در خارج از کشور این کار را انجام دهد البته تا آنجا که من او را می شناسم اگر به خارج از کشور نرود قطعا در پرسپولیس خواهد ماند.

بیرانوند در پایان خاطرنشان کرد: از همه هواداران ممنون هستم. آنها همیشه کنار من بودند، ما را حمایت کرده اند که امیدوارم توانسته باشیم با قهرمانی در لیگ و صعود بعد لیگ قهرمانان ذره ای از محبت های آنها را جبران کرده باشیم.