سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون در جاده‌های هراز محدوده پارک جنگلی حدود ۷۰۰ متر ترافیک سنگین و بقیه نقاط جاده هراز ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

وی افزود: ترافیک در جاده‌های چالوس پرحجم و روان و در جاده کیاسر – ساری به دلیل برگزاری جشنواره گلاب گیری نیمه سنگین  است.

سرهنگ قدمی گفت: ترافیک در جاده‌های سوادکوه و محدوده درون شهری عادی و روان است.

رییس پلیس راه مازندران افزود: از لحاظ شرایط آب و هوایی همه جاده‌های استان بارانی و لغزنده است و رانندگان در هنگام آمد وشد به دلیل لغزنده بودن جاده با احتیاط برانند.

وی با بیان اینکه آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است. گفت: هم اکنون آمد وشد کامیون در جاده هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر امروز از کرج به سمت چالوس منطقه مرزن آباد ممنوع شد و دقایق دیگر نیز جاده چالوس به سمت تهران یکطرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۲ اردیبهشت از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.