اسداللّه عسگر اولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه‌اسلامی در اجلاس دبیران استان‌های این حزب با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: خروج آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم‌های هسته‌ای توسط ترامپ شاید یک نوع شکست در دیپلماسی خارجی دولت بود اما باید همیشه از شکست‌ها برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید

تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها ۳ ماه تمدید شد

وی افزود: من تا قبل از اعلام ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از توافق هسته‌ای منتقد دولت بودم ولی امروز حامی دولت هستم تا بتوانیم این حالت شکست را به پیروزی برسانیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه‌اسلامی خاطرنشان کرد: اگر تا الان منتقد دولت بودیم، بهتر است از این به بعد مقداری صبوری به خرج دهیم و از انتقادات خود کم کنیم تا کشور از گردنه‌های سختی که پیش رو دارد عبور کند.

عسگر اولادی در ادامه با بیان اینکه امروز شرایط ارزی کشور نامناسب است، گفت: من یک ماه پیش در جلسه‌ای که رئیس‌جمهور و رئیس‌کل بانک مرکزی هم حضور داشتند، به‌ شدت نسبت به وضعیت نابسامان ارز اعتراض کردم و به آقای سیف گفتم "من از شما عصبانی هستم، قصد دارم کار خود را رها کنم و در دماوند مشغول شلغم کاری شوم تا دیگر گرفتار رئیس‌کل بانک مرکزی نباشم" 

وی افزود: ما در جلسه‌ای خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و گلایه‌هایی را در خصوص وضعیت اقتصادی کشور مطرح کردیم. ایشان فرمودند با رئیس‌جمهور جلسه بگذارید و این مطالب را بازگو کنید اما آقای رئیس‌جمهور ۳ تا ۴ ماه طول کشید تا به ما وقت ملاقات داد.  

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: رئیس‌جمهور در آن جلسه مطالب ما را شنید و وعده پیگیری آنها را داد اما هیچگاه عمل نکرد.

عسگر اولادی گفت: امروز باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و صبوری در مقابل دولت، بتوانیم از شرایط سختی که پیش رو داریم عبور کنیم.