متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"و آن‌گاه که آنان را نشانه رفتی، تو نبودی که بر آن‌ها پیکان افکندی، در حقیقت پروردگار متعال بود که ایشان را آماج تیر شکست قرار داد". (سوره انفال آیه ۱۷)

محضر علامه مجاهد و نستوه، آیت‌الله سیدحسن نصرالله

با سلام و درود،

با نهایت افتخار و نیک‌بختی، شایسته می‌دانم تا خلق حماسه باشکوه انتخابات مجلس لبنان را که از رهگذر حضور پرشور صفوف در هم فشرده ملت قهرمان لبنان در پای صندوق آراء رقم خورد، تبریک عرض نمایم.

ملت بزرگ لبنان به‌واسطه خلق این حماسه سیاسی، بار دیگر به جهانیان اثبات کرد که این کشور، نمونه و نمادی مثال‌زدنی از همزیستی مسالمت‌آمیز میان اقوام و مذاهب مختلف است. همچنین در این میانه این حقیقت نیز بر سست‌پیمانان و کسانی که خواستار عقب‌نشینی از مواضع اصولی و موضع برحق مقاومت در لبنان بودند، آشکار شد که نصیب آنان جز زیان و خسران نیست.

اکنون به یمن الطاف خداوندی، کلیه اقوام و اعضای ملت یکپارچه لبنان – به‌رغم تفاوت‌های ظاهری – بر ارادت، مودت و پیوند ناگسستنی خود با مقاومت، به عنوان دژ مستحکم دفاع از عزت و سربلندی میهن خود، تاکید نمودند.

این‌جانب بر ملت و دولت لبنان درود می‌فرستم و از صمیم قلب، دستیابی به این پیروزی ارزشمند را به حضرت‌عالی که از سلاله پیامبر اکرم (ص) هستید، شادباش می‌گویم. شما با جهد بلیغ و کوشش خستگی‌ناپذیر خود و با درایت و هوشمندی کم‌نظیر، در مسیر ایجاد همزبانی و اتحاد ملی میان ملت لبنان گام نهادید و از این طریق همبستگی و انسجامی را پدید آوردید که توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب نموده و زمینه‌ساز دستیابی به آینده‌ای تابناک و درخشان برای ملت و کشوری خواهد شد که بنا بر گواهی آموزگار تاریخ، از روزگاران کهن از تاریخی پرافتخار و کارنامه‌ای زرین برخوردار بوده است. 

در پایان مجدداً مراتب احترام و ارادت قلبی خویش را به حضورتان ابلاغ می‌نمایم.