امیر حاج‌رضایی از اینکه در روزهای پایانی لیگ برتر سیدحسین حسینی با انتشار پستی برای چند ساعت از استقلال خداحافظی کرده بود ابراز تأسف می‌کرد. او به ما گفت: در دنیای فوتبال از این قبیل نمونه‌ها داشته‌ایم که با بروز برخی رفتارها عمر مفید فوتبالی‌شان را به شدت کاهش داده و یا با یک رفتار از رسیدن به مدارج بالای فوتبال بازماندند. مثال بارزش «ماریو بالوتلی» بود که دیدیم چه سرنوشتی برایش رقم خورد.

او گفت: حسین حسینی جوانی با انگیزه با قابلیت‌های فیزیکی عالی است ولی متأسفانه در فصلی که گذشت دیدم او چطور در دیدار ماقبل شهرآورد به دلیل دریافت اخطار از کوره دررفت و در برخی موارد هم شنیدیم که نسبت به بازی نکردن در ترکیب گله داشته است. در بازی با پیکان هم از اینکه گل خورده بود دلخوری‌‌اش را با خداحافظی بروز داد.

حاج‌رضایی گفت: این کارها ممکن است در برهه‌ای باعث ضرر و زیان جبران‌ناپذیری برای این دروازه‌بان آینده‌دار شود. حسینی کنار دستش مهدی رحمتی را باید عبرت خود کند. هنوز از یاد نبرده‌ایم مهدی رحمتی که می‌توانست همه رکوردها در بازی با پیراهن تیم ملی را جابه‌جا کند چطور با یک تصمیم آنی، درِ خروج تیم ملی را روبه‌رویش دید.

او گفت: حسینی این قابلیت فنی و فیزیکی را دارد که در جام جهانی‌ برای تیم ایران به میدان برود و نباید به این سادگی با آینده فوتبالی‌‌اش بازی کند. او به راحتی می‌تواند تا ده سال بعد دستکش‌های دروازه‌بانی تیم ملی ایران را به دست کند.