حمید رضا گرشاسبی شامگاه چهارشنبه در حاشیه جشن قهرمانی باشگاه پرسپولیس این سخنان را مطرح کرد و گفت: باشگاه در طول این مدت موفق به پرداخت ۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از بدهی های گذشته شد و همچنین در خصوص سایر بدهی های خود فرصت گرفتیم تا بتوانیم آن را پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر حدود 19 میلیارد تومان بدهی باشگاه باقی مانده که 6 میلیارد تومان آن مربوط به بازیکنان خارجی، 6 میلیارد مربوط به بازیکنان داخلی و حدود 7 میلیارد مربوط به بدهی های متفرقه است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با پیگیری های صورت گرفته موفق شدیم سند ورزشگاه درفشی فر را به نام باشگاه پرسپولیس به ثبت برسانیم و در همین رابطه به دنبال مصنوعی کردن چمن این ورزشگاه هم هستیم. همچنین به دنبال بهبود زیر ساخت ورزشگاه شهید کاظمی خواهیم بود. 

وی تصریح کرد: با تلاش مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال بلیت فروشی در اختیار باشگاه قرار گرفت که این مساله از سوی تاج به رییس سازمان لیگ اعلام شد. 

گرشاسبی اظهار داشت: با پیگیری هایی که از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا داشتیم لوگو و ستاره ثبت شده روی پیراهن تیم را به ثبت رساندیم و مراحل قانونی این کار به پایان رسیده است. 

وی در ادامه به سفر خود به کشور سوئیس هم اشاره کرد و گفت: در این سفر نماینده باشگاه ریزه اسپور ترکیه حضور نداشت اما در نامه ای به فیفا اعلام کرد مقصر این اتفاقات بازیکن بوده و باشگاه پرسپولیس نقشی در این مسایل نداشته است. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: با توجه به مذاکرات انجام شده بهانه ای برای بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باشگاه وجود ندارد و امید زیادی به باز شدن آن داریم.