در روزهای اخیر و با وجود اصرار باشگاه، کامیابی‌نیا هنوز نزد گرشاسبی نرفته و مدیر برنامه‌هایش را فرستاده است! عدم تمدید قرارداد کمال گتوزو (لقب کامیابی‌نیا) باعث نگرانی هواداران پرسپولیس و برانکو شده است.

 هم و غم مدیران پرسپولیس این روزها مذاکره و توافق با کمال کامیابی‌نیاست که هنوز حاصل نشده است. چرا؟

دلیل اصلی آن مطالبات قبلی شماره ۱۱ از پرسپولیس است. باشگاه جریمه ۲۰۰ میلیون تومانی کامیابی‌نیا را بخشید اما هنوز اقدامی برای پرداخت مطالبات این بازیکن انجام نداده است. این در حالی است که کمال به نزدیکانش گفته در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند و تصمیمی برای رفتن به سپاهان،‌ ذوب‌آهن یا تیم‌های دیگر ندارد. در همین ارتباط شنیدیم یک باشگاه قطری خواهان عقد قرارداد با کمال کامیابی‌نیا شده است اما مبلغ پیشنهادی پایین است. تیم قطری بیشتر از ۳۰۰ هزار دلار به شماره ۱۱ پرسپولیس نمی‌دهد! پولی که او می‌تواند در پرسپولیس و ایران هم بابت یک فصل بازی به دست بیاورد. از طرفی تجربه نشان داده که قطری‌ها و اصولاً تیم‌های عربی حاشیه خلیج فارس خیلی راغب به خرید هافبک دفاعی نیستند.

قطری‌ها بازیکنان تکنیکی، دریبل‌زن و گلزن از کشورهای برزیل، آمریکای‌جنوبی، آفریقا و حتی ایران را ترجیح می‌دهند. اغلب هافبک‌های دفاعی ایرانی که به کشورهای عربی رفته‌اند، نتوانسته‌اند یک فصل در تیم‌های حاشیه خلیج فارس دوام بیاورند. همین موضوع و ناکامی هافبک‌های تدافعی به همراه مبلغ پایین پیشنهادی قطری‌ها کمال کامیابی‌نیا را برای جدایی از پرسپولیس و رفتن به لیگ ستارگان دچار تردید کرده است. بنابراین اگر فردا پس‌فردا خواندید یا شنیدید کمال کامیابی‌نیا قراردادش با پرسپولیس را برای یک فصل دیگر تمدید کرد، لطفاً تعجب نکنید! او گزینه بهتری در حال حاضر ندارد. باور کنید!