برانکو بعد از شکست ۳ بر ۲ مقابل الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: درباره بازی باید بگویم این برد را به الجزیره تبریک می‌گویم. در آسیا هر کسی اشتباه کند مجازات می شود و امروز شرایط متفاوت بود و سعی کردیم برنده شویم اما روی یک اشتباه گل خوردیم.

* کمال به دلیل در رفتگی کتف بازی برگشت را از دست داد

وی افزود:در بازی برگشت یک بر صفر یا ۲ بر یک برنده شویم، صعود می‌کنیم اما کمال کامیابی نیا به دلیل دررفتگی کتف در بازی برگشت نداریم.

* ۲ گلی که زدیم برای بازی برگشت خیلی تاثیرگذار خواهد بود

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه ۲ گلی که در خانه حریف زدید چقدر برای بازی برگشت مثمرتمر خواهد بود، گفت:این دو گل خیلی موثر است و باعث می شود که در بازی برگشت گل بزنیم و صعود کنیم.

* با خوردن گل دوم حریف روحیه گرفت

برانکو در مورد اینکه الجزیره را دستکم گرفته بودید، اظهار داشت: هم نیمه اول و هم نیمه دوم خوب بودیم اما بعد از خوردن گل مساوی روحیه تیمی حریف بهتر شد و نتوانستیم شرایط خوب را تکرار کنیم اگر گل مساوی را نمی‌خوردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

* بازی برگشت آسان نیست، کار سختی در تهران داریم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چقدر تیمش شانس صعود دارد، عنوان کرد: بازی برگشت آسان نیست و قطعا بازی سختی است. امروز شانس گل زیادی داشتیم و از آنها استفاده نکردیم اما دربازی برگشت باید بهتر باشیم و نتیجه بگیریم.

*تضمینی وجود ندارد که اشتباهات امشب دوباره تکرار نشود

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار اعزامی فارس مبنی بر اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس اشتباهات فردی داشتند و چه تضمینی است که این اشتباه ها در بازی برگشت تکرار نشود گفت: بله، دقیقا همین طور است که گفتید. اشتباهاتی داشتیم و گل خوردیم و تضیمنی وجود ندارد که بگوییم این اشتباه ها تکرار نمی شود باید جنبه مثبت قضیه را نگاه کنیم که این اشتباه ها تکرار نشود.