نیمار که در ماه مارس (اوایل اسفند ماه) در جریان بازی پاری‌سن‌ژرمن مقابل المپیک مارسی از ناحیه استخوان پنجم متاتارسال (استخوان‌های منتهی به انگشتان پا) دچار شکستگی شد و در نهایت مجبور شد پایش را به تیغ جراحان بسپارد، بعدازظهر امروز (پنجشنبه) با جت شخصی‌اش وارد شهر پاریس شد. در تصاویر منتشر شده نیمار با پیراهنی مشکی رنگ و با پای خود از هواپیما پیاده شده است.

نیمار که فرایند ریکاوری خود را در برزیل دنبال می‌کرد، اکنون با ورودش به شهر پاریس، ادامه ریکاوری خود را در دستور کار خواهد داشت و قطعاً اولویت او آماده‌سازی برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و همراهی تیم ملی فوتبال برزیل خواهد بود.  بر اساس گزارش نشریه «اکیپ» فرانسه، نیمار ۲۶ ساله که از دو هفته پیش بدون عصا راه رفتن را آغاز کرده است، به نظر نمی‌رسد دیگر بتواند پاری‌سن‌ژرمن را در بازی‌های باقی‌مانده فصل همراهی کند.

نیمار تابستان گذشته در انتقالی پرسروصدا در ازای پرداخته شدن رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن از بارسلونا جدا و به جمع پاریسی‌‌ها ملحق شد. این بازیکن ۲۶ ساله پیش از اینکه دچار این مصدومیت شود در فصل جاری در ۳۰ بازی ۲۸ گل برای PSG به ثمر رسانده بود.