سی ان ان افزود: ترامپ درحالی این سه توئیت را منتشر کرد که پیشتر از هرگونه پرداخت پول به این هنرپیشه فیلم های غیراخلاقی اظهار بی اطلاعی می کرد.

سی ان ان ادامه داد: با این حال ترامپ در توئیت های خود تاکید کرد که این پول از طریق ستاد انتخاباتی او به وکیلش برای این موضوع پرداخت نشده است.

بر اساس این گزارش، ترامپ در حساب توئیت شخصی خود نوشته است که &#۳۹;مایکل کوهن &#۳۹; مبلغی را ماهانه فارغ از ستاد انتخاباتی، برای یک قرارداد خصوصی بین دوطرف که به &#۳۹;توافق عدم افشا&#۳۹; و یا &#۳۹;NDA&#۳۹; معروف است، دریافت کرده است.

ترامپ در توئیت خود نوشت: چنین توافق هایی میان اشخاص مشهور و افراد ثروتمند رایج است که دراین مورد این توافق برای متوقف ساختن اتهام های دروغین و اخاذی توسط دانیلز درباره یک رابطه به کار گرفته شد.

سی ان ان افزود: ترامپ تا پیش از این، پرداخت مبلغ ۱۳۰هزار دلار به دانیلز از طریق وکیل خود کوهن را رد و از پرداخت چنین مبلغی اظهار بی اطلاعی کرده بود.

 تارنمای خبری سی ان ان ۲۵ بهمن گذشته اعلام کرد که کوهن وکیل شخصی رئیس جمهوری آمریکا در بیانیه ای عنوان کرد که وی در سال ۲۰۱۶ مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به استفانی کلیفورد (Stephanie Clifford) (مشهور به استورمی دانیلز) پرداخت کرد و سازمان ترامپ و ستاد انتخاباتی وی در این تراکنش دخیل نبوده و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم آن را بازپرداخت نکرده است .