نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی چرا برخی از مسؤولین از تلگرام، این ابزار تروریستی حمایت می‌کنند.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در جشن میلاد صاحب‌الزمان(عج) در دفتر امام جمعه بیرجند، اظهار داشت: امام راحل با کنار گذاشتن برخی تفکرات، اسلام ناب محمدی را منتقل کردند.

وی بیان کرد: کسی که دنبال ظهور است ذات خوبی دارد و حالت انتظار برای هرکسی ایجاد نمی‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فطرت انسان از نقص‌ها فرار می‌کند و بالاترین انسان شناسی‌ها را در قرآن می‌توان یافت.

عبادی با بیان این‌که انتظار واقعی انتظار خوبی‌هاست، اضافه کرد: کسی که نماز را با عشق بخواند با خدا مواجه می‌شود و انتظار واقعی از بین برنده نقص‌ها است؛ کسی که گناهان و معاصی او زیاد است نمازش نیز دچار لغزش می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که عرصه دین نباید بازیچه سیاسی‌‌کاری شود، عنوان کرد: جریانات سیاسی مختلف کشور فقط در چارچوب کمال و داخل نظام گام بردارند.

عبادی ادامه داد: زمانی که کسی نهی از منکر می‌کند نباید جانب منکر را گرفت چراکه این مسئله ریشه در فتنه دارد.

وی مطرح کرد: مدتی قبل اتوبوسی در مسیر راهیان نور دچار حادثه شد که باعث شد روزنامه‌های زنجیره‌ای جناح گرفتند، جالب آن است مانند همان حادثه در مسیر آنتالیا اتفاق افتاده بود اما چه شد؟!

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف افزود: اینگونه افراد دنبال بهانه هستند و کسی که چیزی را که دوست ندارد دنبال بهانه می‌گردد.

عبادی با اشاره به حادثه حمله داعش به مجلس در سال گذشته، عنوان کرد: داعش با کمک تلگرام توانست در کشور نفوذ و به مجلس حمله کند.

وی عنوان کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی چرا برخی از مسؤولین از تلگرام، این ابزار تروریستی حمایت می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که پیروی از ولایت فقیه یک آزمایش است، گفت: اگر به پیشرفتی در کشور رسیدیم مرهون امام و رهبری هستیم.

موضع مشاور رئیس‌جمهور نسبت به فیلتر کردن کل تلگرام

مشاور رئیس‌جمهوری در واکنش به اقدامات اخیر در زمینه فیلتر شدن تلگرام در داخل کشور تصریح کرد: با فیلتر کردن کل تلگرام مخالفم.

حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری و رئیس مرکز بررسی‌های استرانژیک ریاست جمهوری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

«اقدام موقت برای حذف تسهیلاتی چون استفاده برخی کانال‌های تلگرامی از مزیت ترافیک داخلی به جای ترافیک بین‌المللی به علت نقض توافق‌های قبلی بسیار متفاوت است با فیلتر کردن کل تلگرام. بنده با اولی موافق و با دومی مخالفم»