شرکت خودروسازی پژو میراث 130 ساله خود در زمینه تولید دوچرخه را با سری جدید دوچرخه هایی که از مدل های کلاسیک این شرکت در طراحی شان الهام می گیرند، به آینده می برد. سری جدید محصولات پژو با نام «Legend» بازه سنی میان کودکان و بزرگسالان را در بر می گیرد و به بازار عرضه می شوند.

پژو در طراحی این محصول این نکته را در نظر گرفته است که متناسب با هر عضو از خانواده ها محصولی راحت و ایمن تحت مدل ‌«Legend» را به بازار عرضه کند. گزینه های رنگ آبی، سفید، نارنجی، سبز با طرح های خاص که رنگبندی سیاه سفید دارند و نشان دهنده قدمت و پیشینه محصولات و تداعی کننده دوچرخه های دهه های قبلی پژو است به بازار عرضه می شوند.

عرضه دوچرخه های جدید اما کلاسیک پژو! +تصاویر

پژو محصولات سری «Legend» را در درجه اول با کارکرد شهری عرضه می کند اما این سری شامل تنوع، نسخه های جاده، شهر و Fixie را در برمی گیرد است. دوچرخه های کوچک «Legend» برای کودکان 2 الی 6 سال طراحی شده و استفاده از آنها برای این سنین راحت تر از سابق شده است.

عرضه دوچرخه های جدید اما کلاسیک پژو! +تصاویر

شایان ذکر است که شرکت پژو در سال 1810 توسط خانواده پژو جهت ساخت آسیاب‌های قهوه تأسیس شد و این شرکت فرانسوی در سال 1882 رسما به عرصه دوچرخه سازی ورود کرد. نخستین خودروی پژو نیز که خودرویی سه‌چرخ بود، در سال 1889 به تولید رسید.

عرضه دوچرخه های جدید اما کلاسیک پژو! +تصاویر