تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی و بادران تهران در چارچوب دیدارهای هفته پایانی لیگ دسته یک، از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری دو-یک ماشین‌سازی به پایان رسید.

ماشین‌سازی در حالی در این دیدار به مصاف بادران رفت که تیم میزبان بقای خود در این رقابت‌ها را در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها قطعی کرده و در این بازی به دنبال بهبود عملکردش در این فصل از مسابقات لیگ دسته یک بود اما نتوانست دروازه بادران را باز کند. حملات تیم مهمان نیز در نیمه نخست بی‌ثمر بود تا این نیمه با تساوی بدون گل پیگیری شود.

دیدار دو تیم در نیمه دوم نیز بدون گل و بدون حساسیت خاصی دنبال می‌شد تا اینکه مهرداد رضایی در دقیقه ۶۷ نخستین گل بازی را وارد دروازه تیم میزبان کرد اما خوشحالی بازیکنان این تیم بی‌دوام بود و حسین قره داغی که در نیمه دوم وارد بازی شده بود، در دقیقه ۶۸ گل خورده را پاسخ داد تا مصاف ماشین‌سازی و بادران با تساوی یک-یک دنبال شود. موقعیت‌های ۲ تیم در ادامه بازی نیز ثمری نداشت تا اینکه الیاس صالحی در دقیقه ۳+۹۰ برای ماشین‌سازی گلزنی کرد تا این بازی در نهایت با برتری دو-یک تیم میزبان به پایان برسد.