‌علی ربیعی،‌ وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در مراسم تقدیر از زنان کارگر در هفته کارگر گفت: نقش زنان در تصویر آینده بازارکار کشورپررنگ است. قطعاً باید برای افزایش توازن زندگی و کار زنان برنامه ریزی های درستی انجام شود .

وی بیان کرد: اکنون نقش های اجتماعی و اقتصادی مهمی برعهده زنان است و نسل های آینده نیزاز این نقش ها تاثیر می پذیرند . به عنوان یک عضو دولت و یک کنشگراجتماعی معتقدم که نادیده گرفتن واقعیت توانایی های زنان ، جامعه را دچار عدم توازن های اجتماعی وسیاسی می کند و امیدواریم بتوانیم گام های مثبتی برای زنان کارگرکشور برداریم .

ربیعی تاکید کرد : از مشکلات زنان کارگر به خوبی آگاه هستیم و تعهد ما دیدن و کتمان نکردن این مسائل است .

وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی ، امسال را سال موفقیت های کوچک نامید و افزود : باید امسال گره های کوچک را بگشاییم تا به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم .

وی اشاره کرد : امیدواریم بتوانیم گام های مثبتی برای زنان کارگر کشور برداریم و از درد و رنج آنان بکاهیم و درجهت خوشبختی و نشاط زنان جامعه به ویژه زنان جامعه تلاش و اهتمام به خرج دهیم .

گفتنی است این مراسم با حضورمعصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ، سیده فاطمه ذوالقدرنایب رییس فراکسیون زنان مجلس ، شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی ، سهیلا جلودارزاده نماینده مجلس شورای اسلامی و فعال کارگری ، وحیده نگین مشاوروزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی درامور بانوان و جمعی از زنان کارگرسراسر کشور برگزار و از زنان کارگر برتر تجلیل شد .