استقلال تهران در هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان سپاهان است و در حالی به مصاف این تیم رفته است که برای نگه داشتن شانس نایب قهرمانی خود نیاز به ۳ امتیاز بازی دارد. از طرفی بازی برای میزبان از نظر جدولی اهمیت چندانی ندارد و تنها جنبه حیثیتی خواهد داشت.

 

داور: محمدرضا اکبریان         کمک ها: آرمان اسعدی،  اسد حاج محمدی

اخطار:حامد بحیرایی (۱۵) سپاهان

 

 

شرح گل ها:

سپاهان ۰ - ۱ استقلال (مامه تیام دقیقه ۱۱): پاس در عرض وریا غفوری را مامه تیام با ضربه دقیق به گوشه دروازه سپاهان فرستاد و استقلال را یک بر صفر پیش انداخت.

 

 

ترکیب سپاهان:

ابراهیم عالمه، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، حامد بحیرایی، علی کریمی، حسین پاپی، محمدعلی احمدی،مهرداد محمدی،ساسان انصاری و مهدی شریفی

 

 

ترکیب استقلال تهران:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، امید نورافکن، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی و مامه بابا تیام

 

دقایق حساس:

دقیقه ۰۲: اولین موقعیت را بازیکنان سپاهان ایجاد کردند و ضربه سری که مهدی شریفی روی ارسال حسن جعفری زد از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۰۵: سانتر جپاروف از روی نقطه کرنر را عالمه در دو ضرب مهار کرد، ضمن اینکه در این صحنه داور خطای مهاجم استقلال را اعلام کرد.

دقیقه ۱۴: ارسال حیدری چیزی نمانده بود با ضربه سر تیام به گل دوم تبدیل شود اما توپ روی سر مهاجم استقلال ننشست.

دقیقه ۱۷: شوت از راه دور مهرداد محمدی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: حرکت خود پاپی از سمت چپ و پاس رو به عقب برای علی کریمی پشت محوط جریمه به این بازیکن رسید اما شوت بی دقت کریمی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۷: ضربه کم دقت جپاروف از روی موقعیت ایستگاهی راهی به دروازه سپاهان پیدا نکرد.

دقیقه ۳۱: شوت سنگین علی کریمی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافع استقلال به کرنر رفت.

دقیقه ۳۳: مهرداد محمدی روی اشتباه نورافکن صاحب توپ شد و در حالیکه به داخل محوطه جریمه آمده بود روی درگیری با نورافکن تعادلش را از دست داد اما داور در این صحنه اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۳۷: سانتر تند و تیز تیام به دهانه دروازه می رفت تا با ضربه اسماعیلی به گل دوم تبدیل شود اما اسماعیلی در این صحنه یک گام کم آورد.

دقیقه ۳۸: ارسال خطرناک مهرداد محمدی بدون اینکه به بازیکنی برخورد کند به شکل خطرناکی از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.