برند جدید اوروس محصول مشترکی از هوندا و شریک چینی اش است که اولین محصول این برند نیز به صورت کانسپت در این نمایشگاه رونمایی شد. اولین محصول این شرکت جدید قرار است خودرویی تماما الکتریکی باشد. هوندا در این زمینه اعلام کرده که این خودرو تا پایان سال به بازار خواهد آمد.

هنوز اطلاعاتی در مورد جزئیات بازار و یا مکان رونمایی از این خودرو بدست نیامده اما آنچه که مشخص است این است که طرح اصلی از رو مدل HR-V هوندا برداشته شده است. این خودرو کراس اوور شاید شباهت زیادی به مدل هوندا داشته باشد اما جلوپنجره آن از نو طراحی شده است.

اوروس؛ سورپرایز جدید هوندا! / رونمایی هوندا از برند جدیدش! +عکس

اوروس جدید برای بازار جوان طراحی شده و سطح جدیدی از اتصال و ارتباط را به نمایش می گذارد به طوری که این خودروها از طریق یک شرکت چینی که یکی از مالکان آن هوندا است به یکدیگر مرتبط شده اند. لازم به ذکر است که بازار چین تنها هدف هوندا نیست و این خودروی الکتریکی احتمالا خیلی زود به بازارهای دیگر دنیا نیز راه پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر هوندا با عزمی راسخ برای آینده خود تا سال 2030 برنامه ریزی کرده است و قصد دارد تا این سال بیشتر خودروهای خود را هایبرید یا کاملا الکتریکی کند. احتمالا ایجاد کردن برند اوروس نیز در راستای همین اهداف قرار می گیرد.