ارسطو عزتیان مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای باشگاه ملوان بندرانزلی در رابطه با مسائل گمراه‌ کننده‌ای که در برنامه نود اعلام شد ،اظهار داشت:  گزارشی که از رخدادهایی در بین بازیکنان ملوان خبر می‌دهد که هرگز اتفاق نیفتاده‌ و نخواهد افتاد . باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی تاکید می‌ دارد که هیچ‌گونه مساله تبانی و شرط بندی در بین بازیکنان این باشگاه وجود خارجی نداشته و رخ نداده است.  برای همیشه از خلوص ، پاکی و حس ورزش دوستانه خود دفاع خواهد نمود ، باشگاه ملوان این موضوع را به شدت محکوم و خواستار برخورد با افراد مطرح‌کننده این موضوع می باشد .

وی افزود: این حرف‌ها آن قدر کثیف و بزدلانه است که می‌خواهند زحمات اعضای کادر فنی و بازیکنان ملوان را زیر سوال ببرند . پوریا غلامی یکی از متعصب ترین و متعهد ترین و با اخلاق ترین بازیکنان تیم فوتبال ملوان است  که در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در دقیقه ۳ موفق به گلزنی به تیم نفت مسجد سلیمان شد و در آن بازی یکی از بهترین بازیکنان میدان بود ، پورغلامی از جمله بازیکنان خوب و بی حاشیه تیم فوتبال ملوان است. باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان در جهت حمایت از این بازیکن تا حصول نتیجه نهایی در مورد این شائبه ، موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد نمود

مدیر روابط عمومی ملوان تصریح کرد: متأسفانه برخی افراد با تهمت‌های بی پایه و بی اساس دکانی برای ماندن در فوتبال باز کرده‌اند و سعی دارند تا با پا گذاشتن بر ارزش‌های انسانی و با لگدمال کردن آبرو و حیثیت دیگران آینده خود را بسازند ، از این‌ رو مدیریت روابط عمومی و امور رسانه ای باشگاه ملوان بندرانزلی به عنوان نماینده هواداران و مردم غیرتمند انزلی این نوع رفتارها را محکوم و پی‌گیری از طریق مراجع ذی‌ صلاح و قضایی را برای خود محفوظ می دارد . و بار دیگر یاد آوری می کنیم که باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی هرگونه ارتباطی را با شبهات پیش آمده رد می نماید.