برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز «سه شنبه» پرسپولیس اظهار کرد: دوست داریم آخرین بازی خود در لیگ برتر را پیروز شویم و به بهترین نحو و با نتیجه خوبی لیگ برتر را به پایان برسانیم. همچنین دلمان می‌خواهد با پیروزی برابر سپیدرود رشت جشن قهرمانی مان را شادتر کنیم. انتظار دارم که همه از بازی آخر و جشن قهرمانی ما لذت ببرند.

او درباره اینکه جای چه کسی در جشن قهرمانی پرسپولیس خالی است، بیان کرد: همه آن‌هایی که باید باشند دوست داریم در این جشن حضور یابند و این جشن را با حضور مدیریت، کادرفنی و بازیکنان که لیاقت این قهرمانی را داشتیم برگزار می‌کنیم.

ترس و نگرانی برای فصل آینده نداریم

برانکو درباره برنامه اش برای فصل بعد تصریح کرد: ما ترس و نگرانی برای فصل آینده نداریم و سال بعد قویتر از امسال خواهیم بود. بازیکنانی که در برنامه امسال ما نبودند را در فصل آینده استفاده می‌کنیم. نوراللهی و عالیشاه هم به تیم بازگشتند و از رسن انتظار دارم که به سطح عالی خود برسد. در مجموع از کسی هراسی نداریم.

اشتباهات فقط برای پرسپولیس است

سرمربی پرسپولیس درباره اعتراضش به اشتباهات داوری تصریح کرد: این موضوع را از کمیته داوران بپرسید. درک می‌کنم که همه اشتباه می‌کنند و مخالف استفاده از ویدئو چک در مسابقات هستم. اشتباه بخشی از ورزش است، اما عجیب است که این اشتباهات متوجه پرسپولیس می‌شود.

انتقادات از پرسپولیس مغرضانه است

او درباره اینکه با وجود قهرمانی از پرسپولیس انتقاد می‌شود، گفت: انتقادات مغرضانه است، همچنین همیشه انتقاد از تیم ما وجود دارد، اما ما راهمان را می‌شناسیم و خود را درگیر مسائل نمی‌کنیم.

مسلمان همانند سایر بازیکنان عضو پرسپولیس است

برانکو درباره اختلافش با مسلمان و احتمال جدایی این بازیکن از پرسپولیس گفت: نمی‌دانم موضوع چیست. مسلمان همانند سایر بازیکنان عضو پرسپولیس است و هر بازیکنی که تشخیص می‌دهم آماده هستند استفاده می‌کنم. نمی‌دانم مشکل کجاست، اما من مشکلی با بازیکنان ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهارات وینفرد شفر مبنی بر اینکه در جهان از موفقیت‌های استقلال صحبت می‌شود، خاطر نشان کرد: من متوجه منظور شفر نمی‌شوم، اما هر زمانی که به کرواسی می‌روم از موفقیت‌های پرسپولیس صحبت می‌شود.