عشوری یک فصل دیگر با تراکتورسازی قرارداد دارد ولی هنوز وضعیتش مشخص نیست. با عشوری در خصوص این موضوع صحبت کردیم که او به سؤالات خبرورزشی پاسخ داد.

آیا برای فصل آینده صحبتی با مسئولان تراکتورسازی داشتی؟

خیر، من هنوز صحبتی انجام نداده‌ام. مهم این نیست که من باشم یا نباشم، مهم این است که تراکتورسازی به روزهای اوج برگردد تا هواداران این تیم هم خوشحال باشند. بالاخره فوتبال همین است و ممکن است یک روز در یک تیم باشی و روز دیگر جدا شوی.

وضعیت قراردادت چطور است؟

من یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارم ولی نکته مهم این است که باشگاه به وعده‌هایش عمل نکرده و در این زمینه مدیر برنامه‌هایم اقدام قانونی انجام خواهد داد.

بهتر نیست با مسئولان جدید تراکتورسازی در این زمینه صحبت کنی؟

من همه چیز را به مدیر برنامه‌هایم سپردم و هر تصمیمی که او بگیرد را می‌پذیرم.

ظاهراً از مدیران قبلی تراکتور خیلی ناراحتی و در این چند روز هم مصاحبه‌های نسبتاً تندی را انجام دادی؟

من به این خاطر ناراحتم که دروغ شنیدم. بازیکنان و هواداران از مدیران قبلی دروغ شنیدند و این اصلاً درست نبود.

ماجرای کم شدن مبلغ قراردادت چه بود؟

به من گفتند اگر در نیم‌فصل دوم قصد حضور در تمرینات را داری، باید یک نامه سربسته به ما بدهی که در این نیم‌فصل هیچ پولی نمی‌خواهی و کسی چیزی در این رابطه نفهمد. این مسئله را قبول نکردم و با پایان فصل از طریق قانون اقدامات لازم را انجام می‌دهم. البته من گفتم ۲۰ درصد قراردادم را می‌بخشم و بازمی‌گردم اما قبول نکردند و گفتند از ۵۰ درصد قرارداد با نامه سربسته بگذری که من این مسئله را قبول نکردم چراکه نمی‌خواستم مردم را گول بزنم.

دوست داری در تراکتورسازی بمانی؟

دوست دارم با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کنم. نمی‌دانم واقعاً شرایط در آینده چطور خواهد شد.

به نظر تو سائلام باید در تراکتور بماند؟

من با او کار نکردم و نمی‌توانم نظر خاصی بدهم.

ولی قبول داری نتایج این تیم واقعاً ناامید‌کننده بود؟

نتایج تراکتورسازی در ‌شأن نام این تیم و هواداران نیست. امیدوارم این محرومیت از نقل و انتقالات دیگر تکرار نشود. این اتفاق می‌تواند یک تیم را نابود کند. تراکتورسازی همیشه در کورس قهرمانی بود و هواداران به ورزشگاه می‌آمدند. همیشه بازی در تبریز برای حریفان سخت بود اما الان این یک اتفاق عادی شده است. به نظر من مسئولان کار باید حواس‌شان به این مسائل باشد.