براساس آخرین گزارش‌های ارائه شده از سوی شرکت فرودگاه‌ها در حال حاضر در بسیاری از مناطق کشور بارندگی ادامه دارد و همین موضوع باعث به وجود آمدن آب گرفتگی در برخی مناطق و همچنین کاهش دید افقی در بعضی از شهرهاست.

با این وجود همچنان پروازها در نقاط مختلف کشور ادامه داشته و جز فرودگاه همدان که صبح امروز یکی از پروازها به دلیل نبود شرایط ایمنی لازم امکان فرود پیدا نکرد، دیگر پروازها همچنان انجام می‌شود.

گزارش شرکت فرودگاه‌ها نشان می‌دهد با وجود آبگرفتگی در فرودگاه خرم‌آباد و کاهش دید افقی فرودگاه‌هایی مانند اهواز پروازها در این مجموعه‌های فرودگاهی ادامه دارد در شهرهایی مانند رشت، ساری و در دیگر استان‌های شمالی و غربی کشور نیز در حال حاضر گزارشی از توقف برنامه‌های پروازی منتشر نشده است.

در فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی (ره) تهران نیز که از صبح امروز بارندگی نسبتا شدیدی در آنجا آغاز شده گزارشی مبنی بر توقف پروازها ارائه نشده است و هر دو فرودگاه تهران نیز عملیاتی هستند.

با این وجود شرکت فرودگاه‌ها خواسته مسافران با ارزیابی شرایط بارندگی در شهرهای مبدا و مقصد خود پیش از حضور در فرودگاه امکان‌پذیر بودن پروازهایشان را رصد کنند.