دفتر نماینده مردم دلیجان ومحلات در مجلس شورای اسلامی در خصوص فضا سازی های اخیر در فضای مجازی در کانال تلگرامی‌اش پیامی را منتشر کرد که مشروح آن از این قرار است: 

بسمه تعالی

المومن اعظم حرمه من الکعبه

استفاده ازروشهای ماکیاولیستی واتهام ،توهین ،دروغ پراکنی توسط برخی رسانه ها و افراد و شیطنت و بازی با آبروی افراد از امور عجیب وغریبی است که متاسفانه این روزهابه وفور به چشم می خورد.

اتفاق اخیر در مجلس و دروغ سازی و متعاقب آن موج تخریب وتوهین نشان داد منطق برخی غیرعقلانی وکاملا براساس هجو پی ریزی شده است .

تحریف یک جمله ومصاحبه سازی وانتساب آن به نماینده محترم حاکی ازدست خالی آنان است .

از ابتدا هم دروغ بودن وتحریف مطلب واضح بود وبه صراحت اعلام می کنیم جمله تحریف شده منسوب به ایشان نبوده ونیست .

هم اکنون که برادران همکار ایشان آقایان پزشکیان نایب ریس مجلس وکواکبیان نماینده محترم تهران برشیطنت رسانه ای واقدام ناشایست به آبروریزی افراد اشاره وروشن کرده اند مسئله پالرمو و اشتباه ترجمه آن مطرح بوده و برخی برای تحت الشعاع قراردادن آن به تحریف و تقطیع ودر نتیجه فریب افکارعمومی روی آورده اند، امید است از پیشگاه الهی استغفار جسته واز این روش غیراخلاقی دست بردارند.

آری تحریف بوسیله تقطیع جمله یک نحو دروغ پردازی روشن است .

ما البته می دانستیم ورود به خط قرمز برخی هزینه دارد و برای خاموش کردن صدای ملت هجومها و تخریبها را نظاره خواهیم نشست اما برعهد و پیمان خود با مردم استوارخواهیم ماند.

علیرغم آنکه بارهااعلام کرده ایم نماینده محترم هیچگاه جزء جبهه پایداری نبوده انداما پافشاری آنان براین مسئله گویای برخی مسایل دیگراست.

خداوندبه همه ما انصاف عنایت کند ودرحمایت وانتقاد مسیر درست را به ما بنمایاند.

درپایان امید داریم کسانی که با تحریف دروغ پردازی کرده اند شجاعت عذرخواهی ازمردم راداشته باشند.

والسلام

دفتر نماینده مردم شریف دلیجان ومحلات در مجلس شورای اسلامی 

یکشنبه ٩٧/٢/٢

 

کار به هیات نظارت کشیده می شود؟

همچنین ایسنا نوشت؛ محمد جواد جمالی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار مجلس گفت: در صورتی که درباره صوت منتشر شده از مجلس شکایتی صورت گیرد، هیات نظارت به بررسی این موضوع می‌پردازد.

وی درباره اینکه آیا هیات نظارت در صورت عدم شکایت راسا به این موضوع ورود پیدا نمی‌کند؟ گفت:‌ تاکنون چنین رویه‌ای نبوده است که هیات نظارت راسا وارد بررسی موضوعی شود.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره نامه ۸۰ نماینده به هیات رییسه برای بررسی این موضوع، گفت: جلسات هیات نظارت صبح سه‌شنبه‌ها است که این هفته اعلام شده که به دلیل به حد نصاب نرسیدن، جلسه برگزار نمی‌شود. مجلس هفته آینده نیز تعطیل است.

جمالی درباره اینکه گفته می‌شود این صوت منتسب به آقای سلیمی عضو هیات نظارت است و در این صورت هیات نظارت چطور این موضوع را بررسی خواهد کرد؟ گفت: طبق قانون اگر از هر کدام از اعضای هیات نظارت شکایتی شود در زمان بررسی آن فرد نباید در جلسه به عنوان عضو حاضر شود البته اگر هیات نظارت از آن عضو برای توضیحات دعوت کند می‌تواند به عنوان شخصیتی حقیقی شرکت نماید اما در نهایت حق رای ندارد.

وی در پایان درباره اینکه آیا نامه آقای سلیمی برای بررسی این موضوع به هیات نظارت رسیده است؟ گفت: بنده اطلاعی ندارم اما اگر خود ایشان درخواست بررسی داشته باشند قطعا بدون حضور او این بررسی صورت می‌گیرد.

گفتنی است، سه‌شنبه هفته گذشته صوتی از جلسه مجلس در زمان نطق محبی‌نیا درباره طرحی مطرح شد که صدای دیگری از تریبون شنیده می‌شد با حاوی این مطلب که «دختر خوشگله را به ما هم نشان بده». این صوت باعث واکنش‌های زیادی در فضای مجازی شد که امروز پزشکیان نایب رییس جلسه به ارائه توضیحاتی پرداخت.