مسعود تابش اعلام کرد: هر روز گزینه ای مطرح می‌شود که خودمان هم تعجب می کنیم و با تمام احترامی که برای مربیان و شخص آقای قطبی قائلم باید بگویم ایشان به هیچ وجه جزو گزینه های مدنظر باشگاه برای تصدی سرمربیگری سپاهان نبوده و نیست.

وی ضمن رد خبر پرداخت مالیات سرمربی سابق پرسپولیس توسط باشگاه سپاهان تصریح کرد: اصلاً چنین صحبتی مطرح نیست و تمام فکر و ذکر ما روی دو بازی باقی مانده تیم سپاهان است تا نتیجه بگیریم.

وی گفت: ضمن اینکه بازهم حمایت تمام و کمال خود را از بازیکنان و کادر فنی تیم خود اعلام می کنم، هیچ برنامه ای زودتر از موعد مقرر برای تغییر سرمربی تیم نداریم و از آقای ابراهیم زاده نیز راضی هستیم و مشکلی برای ادامه کار در دو بازی باقی مانده نداریم.

سرپرست باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در باره جذب بازیکنان نامدار تیم های سرخابی پایتخت نیز گفت: شما در پایان نقل و انتقالات خواهید دید چه بازیکنانی را جذب می کنیم اما اکثر اسامی که مطرح می شوند جایگاهی در سپاهان نخواهند داشت.

وی اضافه کرد: ما تیم جوان و خوبی داریم، ضمن اینکه یکی از اهداف مان استفاده از بازیکنان جوانی است که در آکادمی باشگاه سپاهان رشد کرده اند.

تابش در باره اعتراض این باشگاه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون مبنی بر اعمال محرومیت حضور تماشاگران در دیدار زردپوشان با استقلال تهران تصریح کرد: اعتراض خود را ارسال کرده ایم و اینطور نیست که خودمان هم راضی باشیم تا مقابل استقلال بدون حضور تماشاگران بازی کنیم .

وی گفت: گویا می‌خواهند محرومیت‌های مربوط به همین فصل را در هفته پایانی اعمال کنند تا کار به فصل بعد نکشد، چون تراکتورسازی و نفت آبادان هم محروم هستند.

وی گفت: این حکم سنگین را حق هواداران خود نمی‌دانیم و دوست هم نداریم در ورزشگاه خالی بازی کنیم.

 در روزهای قبل در رسانه ها و فضای مجازی خبرهایی مبنی بر مذاکره سپاهان با چند مربی داخلی انتشار یافته بود که افشین قطبی نیز یکی از این گزینه های مطرح شده بود.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان هم اکنون با ۲۹ امتیاز در رده ۱۲ لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد.