سید علی احمدی،تهیه کننده برنامه خندوانه امروز به همراه محمد بحرانی،صداپیشه شخصیت محبوب جناب خان،با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار،تهیه کننده خندوانه طرح عوامل ساخت این برنامه مبنی بر حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را به اطلاع ریاست فدراسیون فوتبال رساند و گفت:برنامه ریزی جهت آغاز پخش دوباره خندوانه از مدت ها پیش آغاز شده و خوشحالیم دور جدید پخش این برنامه،با رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقارن پیدا کرده است.

احمدی تصریح کرد:خندوانه مانند گذشته تلاش می کند فضای پرنشاطی را برای خانواده های ایرانی فراهم سازد و از آنجا که بحث تیم ملی در این روزها در بالاترین سطح علاقه برای هموطنان عزیزمان قرار دارد،جام جهانی به استودیوی خندوانه راه خواهد یافت.

در همین حال؛محمد بحرانی،صداپیشه شخصیت جناب خان هم در این دیدار گفت:جناب خان پس از یک سال و نیم دوری به روی آنتن برمی گردد و اینکه این مساله با حضور وی در نقش هواداری تیم ملی ایران همراه شود،اتفاق مهمی است.بر این اساس،تلاش می کنیم در نهایت در آن روزها و شب های سرنوشت ساز حضور تیم ملی در روسیه،لحظات خاطره انگیزی را برای مردم خلق کنیم.

وی افزود:به عنوان یک فوتبالی می گویم تیم ملی در این سال ها هرگز در شرایطی قرار نداشته که امروز قرار دارد.این موضوع جای تبریک و مباهات به مردم و خانواده فوتبال کشور را دارد.امروز می بینیم که در افکار عمومی صحبت از صعود تیم ملی در گروه به این دشواری می شود و این نشان دهنده قدرت تیم ملی ماست.امیدوارم همه در کنار هم در حمایت از تیم ملی گام برداریم.

پس از اظهارات احمدی و بحرانی،رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از عملکرد تیم تهیه و ساخت برنامه خندوانه در سال های اخیرعنوان کرد:نه به عنوان عضوی از خانواده فوتبال،بلکه شخصا بر این باورم ساخت برنامه هایی نظیر خندوانه،اتفاق بزرگ و مبارکی در رسانه ملی است.آمارها خود گویای همه چیز هستند که وقتی برنامه ای نظیر خندوانه روی آنتن می رود،چه مخاطب عظیمی از جعبه جادویی نظاره گر این برنامه می شوند.

وی افزود:تقارن شروع دوباره پخش برنامه خندوانه با آغاز جام جهانی را به فال نیک می گیرم و امیدوارم این سری از خندوانه هم مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد.قطعا فدراسیون فوتبال هم در این مسیر همراه و همگام با خندوانه و مخاطب میلیونی اش خواهد بود و تردیدی ندارم  دعای خیر و انرژی مثبت  میلیون ها ایرانی،به کاروان تیم ملی منتقل خواهد شد.

در ادامه،بحرانی پیشنهاد داد که شخصیت محبوب برنامه خندوانه به عنوان مدیر ارتباطات مویرگی هواداران  و .... تیم ملی در روسیه حاضر شود و در این باره طرح های دیگری هم ارائه کرد.

اخبار تکمیلی در این باره در روزهای آتی منتشر خواهد شد.

 

photo_۲۰۱۸-۰۴-۲۱_۱۷-۱۰-۱۸