سیدکمال‌الدین شهریاری نماینده مردم تنگستان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز کمیسیون خود اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون عمران در محل وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.

وی افزود: اعضای کمیسیون عمران پس از اتمام صحن علنی مجلس مستقیماً به وزارت راه و شهرسازی رفتند و پس از اقامه نماز و صرف نهار جلسه‌ مشترک وزیر راه و شهرسازی، معاونان وی و رؤسای برخی سازمان‌ها و اعضای کمیسیون عمران  برگزار شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: در این جلسه آخوندی وزیر راه درباره بحث مسکن و تأمین مالی آن و همچنین نحوه تأمین مالی برای اقشار متوسط که با تسهیلات بانکی می‌توانند برای خود خانه تهیه کنند مباحثی را ارائه کرد.

وی با تشریح دیگر اظهارات وزیر راه و شهرسازی در این نشست مشترک خاطرنشان کرد: وزیر راه همچنین به میزان تسهیلات و نحوه کاهش سود تسهیلات و همچنین طولانی کردن زمان بازپرداخت آنها صحبت‌های مفصلی ارائه کرد.

شهریاری افزود: سپس نمایندگان مجلس هم هر کدام نکته‌نظرات خود را درباره این موضوع و مسائل دیگری که مرتبط با بحث حمل‌ونقل، زیرساخت‌ها و بعضاً درباره موارد حوزه انتخابیه بود مطالبی ارائه کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در خاتمه نشست مقرر شد اینگونه جلسات برای بحث و بررسی درباره حمل‌ونقل، مسکن و تبادل‌نظر بین اعضای کمیسیون و وزارت راه و شهرسازی ادامه پیدا کند.