در جریان هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم ذوب‌آهن در تاشکند میهمان لوکوموتیو خواهد بود که براساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا داورانی از کره جنوبی این دیدار را قضاوت خواهند کرد.

کو هیونگ جین داور کره‌ای به همراه سه هموطنش یون وانگ یئول، کیم یانگا و چای سانگ یئوپ قضاوت دیدار پایانی ذوب‌آهن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را بر عهده دارند.

AFC 2015 ASIAN CUP - OMA-SIN  Ko Hyung-Jin (Korea)

کو هیونگ جین 34 ساله (20 ژوئن 1982) از سال 2009 به عنوان داور بین المللی فیفا منصوب شده و تاکنون در مجموع (از 2009 تا 2017) 54 دیدار را در رقابت‌های مهمی همچون لیگ قهرمانان آسیا، جام باشگاه‌های آسیا، دیدارهای مقدماتی بازی‌های آسیایی، جام ملت‌های آسیا و جام چین قضاوت کرده است.

img_creferee_9

این داور بین المللی پیش از دیدار تیم ذوب آهن و لوکوموتیو تجربه قضاوت در دیدارهایی که یک سوی میدان تیمی ایرانی حاضر باشد را داشته و بازی‌های سپاهان با الاهلی و النصر امارات در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2014 در 2016 را سوت زده که در هر دو دیدار تیم اصفهانی (به ترتیب با نتایج 2بر 0 و 2 بر 1 ) بازنده از میدان مسابقه خارج شده است.

CL Sepahan Isfahan FC (Iran) vs. Al-Ahli Club (UAE) - Ko Hyung-Jin (Korea)

دیدار تراکتور سازی با الاهلی امارات در سال 2015 از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را نیز کو هیونگ جین بر عهده داشت که در این بازی تیم تبریزی با نتیجه 1 بر 0 بر حریف اماراتی خود غلبه کرد.

AFC CUP SAIGON XUAN TANH-EAST BENGAL  Ko Hyung-Jin (Corée Sud)

آخرین خاطره فوتبال دوستان ایرانی از این داور کره‌ای مربوط به سال است که در هفته دوم قضاوت دیدار دیگری از ذوب‌آهن را عهده دار بود.

در جریان هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته، تیم ذوب‌آهن در مسقط میزبان الاهلی عربستان بود که  قضاوت آن هم بر عهده همین داور بود که در آن بازی ذوب آهن 2 بر یک مغلوب حریف عربستانی شد.

ذوب‌آهن روز سه‌شنبه و از ساعت 18:30 در ورزشگاه لوکوموتیو به مصاف این تیم خواهد رفت.