محسن کوهکن در پایان جلسه علنی امروز در تذکری شفاهی به وزیر نیرو، با بیان اینکه باید موضوع خشکسالی را جدی بگیریم، اظهار داشت: در رابطه با مساله آب تدبیری با ارائه طرح‌های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید بخصوص در رابطه با برخورد قاطع با برداشت‌های غیرقانونی از منابع آبی. از صداوسیما نیز می‌خواهم با برنامه‌ریزی همه‌جانبه در رابطه با مساله آب فرهنگ‌سازی لازم را انجام دهد.

وی در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیان کرد: در رابطه با واگذاری شرکت ذوب‌آهن به بخش خصوصی قبل از ارزیابی نهایی اقدامی صورت گیرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری دیگر بیان کرد: برف سنگین استان تهران و نوع آراستن تهران در ایام نوروز و عدم انجام کارهای فرهنگی که رویه بود، حتی در حد نداشتن یک خوشامد برای مسافرانی که در ایام نوروز به تهران سفر کرده بودند از جمله مسائلی است که در افکار عمومی مردم برای ارزیابی عملکرد مدیران از جناح‌های مختلف باقی خواهد ماند.

نماینده مردم لنجان در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، بیان کرد: در رابطه با انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان که ماهاست مدیرکل ندارد اقدامی صورت گیرد و حتما فردی که توان کاری با هر گروهی را دارد باید به این مقام منصوب شود.