محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس اظهار کرد: فردا بازی سختی را در پیش داریم، همیشه بازی مقابل استقلال و پرسپولیس شرایط خاصی دارد. به رغم تمامی مشکلاتی که هست، سعی کردیم بازیکنان را آماده رقابت کنیم‌ تا دوباره با حداقل‌ها به جنگ حداکثرها برویم. امیدوارم لطف خدا و شانس هم شامل حالمان شود زیرا پرسپولیس قهرمان ایران است و شرایط خوبی را تجربه می‌کند.

وی افزود: پرسپولیس به خوبی حمایت می‌شود، اما امیدوارم با حضور هواداران پیروز شویم. نگرانی بابت کیفیت فنی تیمم ندارم، انگیزه بازیکنانم امیدوارم کمک کند تا به بهترین شکل از پس حریف برآییم.

مهاجری تاکید کرد: مشکلاتی داریم که بهتر از ما در جریانش هستید. کسی که بازی را فردا می‌بیند باید بداند که تیمم با چه مشکلاتی به مصاف پرسپولیس رفته‌ست. روی صحبت‌هایم با استاندار خراسان رضوی است. سیاه‌جامگان دیگر در لیگ برتر قرار ندارد و این برایم خیلی سخت است، امیدوارم کاری صورت گیرد که پدیده به سرنوشت سیاه‌جامگان دچار نشود. در روزهایی که سخت نیازمند توجه هستیم به کمک استاندار نیاز داریم.

مهاجری افزود: هم من هم بازیکنان با وجود پیشنهاداتی که داشتیم، ماندیم و صبر کردیم تا به بهترین شکل از پس مشکلات برآییم. امیدوارم بتوانیم روی تیم خود تمرکز کنیم و بدون مشکل در هفته‌های آخر به مصاف حریف برویم.

وی درباره مصدومیت و محرومیت بازیکنان پدیده گفت: گردان مصدومیتش بهتر شده اما ترجیح دادیم ریسک نکنیم. میلاد کمندانی از ناحیه مچ پا مشکل دارد و آقاجانپور و مهدیخانی هم در تمرینات از ناحیه بینی دچار شکستگی شدند.

مهاجری تصریح کرد: در نیم‌فصل دوم، صنعت نفت را بردیم، در مصاف با استقلال مساوی کردیم، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. دوباره تیم را آماده کردیم تا سپیدرود را شکست دهیم. متاسفانه باز هم از سوی مسئولین پالس مثبتی دریافت نشد. خیلی سخت است که در چنین شرایطی بخواهیم از تیم خود توقع داشته‌باشیم که اتفاق خاصی رخ دهد وقتی مسئولان هیچ توجهی نمی‌کنند.

وی افزود: شب بازی پرسپولیس متاسفانه شیطنت‌هایی می‌شود و باز بحث ایگور پراهیچ مطرح می‌شود. پیام‌هایی از بچه‌هایم در موبایلم هست که دل آدم را به درد می‌آورد. یک طرفه نمی‌شود این بار سنگین را به دوش کشید، اما هنوز دیر نشده و امیدواریم که دست کمک از سوی آنهایی که باید دراز شود.

مهاجری گفت: فرصتی برای فکر به آینده نداریم و تمام تمرکزمان این است که از حیث روحیه، تیم را حفظ کنیم و برای این ۴ بازی آماده نگه داریم. بیشتر بچه‌ها نیم‌فصل پیشنهاد داشتند، از سپاهان، ذوب، استقلال و ... اما ایستادند. باید فقط فکر کنیم به اینکه خوب فصل را به پایان ببریم.